Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom önmagamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom önmagamat adni a kapcsolatomban, ha jól érzem magam benne?

Figyelt kérdés

Erős nő voltam, de amióta tart a kapcsolatom (5 hónap), azóta teljesen legyengültem, folyamatos félelmeim, szorongásaim vannak. A kapcsolatunk szinte tökéletes, nem nyom el, nem ő gyengít le, ő nagyon alkalmazkodó. De én úgy érzem, mintha megszűntem volna önálló emberként és a folyamatos szorongásaim miatt nem tudom boldognak érezni magam, már önbizalmam sincs. Miért? Mit tehetnék? Volt valaki ilyen helyzetben?


27/N


2014. nov. 10. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem melléd való... Én is így vagyok a jelenlegi párommal... Tudom mi lesz a vége, de még félek lépni... Pedig tudom, hogy ez miatt görcsölök, tudom, hogy az ő idejét is húzom jelenleg...

22N

2014. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

velem volt már olyan, hogy nem szorongtam meg semmni konkrét bajom nem volt, de nem voltam az igazi tehát beszédes, humoros, jó pasi, forma, ilyenek...olyan unalmas és semmilyen voltam...semmiben nem különbözött az a lány az előttiektől, valszeg nem passzoltunk...a mostani páromnál viszont kicsattanok, többet beszélek, mint Ő, éjjel-nappal tudnék, végigpoénkodom az egész estét, nagyon jónak érzem a teljesítményem és nem látok a két nő között különbséget...vmi erő vagy nem tudom minek nevezezzem, mintha kiszippantotta volna az agyi teljesítményem

21/F

2014. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megmagyarázhatatlan, de értem mire gondol a második válaszoló. Egyszerűen más a kisugárzása... Az a baj, hogy olyannal nem érdemes sokáig együtt lenni, akivel szorongsz. De mondom teljes mértékben megértelek. Én is jól kijövök a jelenlegi párommal, jól megértjük egymást... de nem vagyok szerelmes és így úgy érzem, hogy teljesen átverem... Ez így annyira rossz. :/

1. voltam.

2014. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, köztünk a párommal minden rendben van, szeretjük egymást. Évek óta vele akartam leni ahogy ő is velem, csak nem érett meg a dolog a kapcsolatra. Ő az, akinél jobbat el sem tudnék képzelni. De ahogy a 2. válaszoló, én is unalmasnak érzem magam mellette, nyomott hangulattal... Nem tudom ezt jobban kifejezni, de úgy érzem ez nem miatta vagy a saját érzéseim miatt van.
2014. nov. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!