Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok képes egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes egy kapcsolat elkezdésére se?

Figyelt kérdés

Egyszerűen minimális vonzalmat se tudok érezni más emberek iránt és soha nem is tudtam. Nem egy depressziós 15 éves vagyok. Ránézek egy csajra annyit gondolok,hogy "jól néz ki",de nincs bennem olyan érzés,hogy kellene nekem. Bármennyire jó arc velem egy csaj vagy bármennyire nyomul nem tud érdekelni. Mielőtt még valaki átesne a ló túloldalára,nem vagyok homoszexuális...senkihez sem lötődök. Pl ha anyám nem létezne vagy meghalna egy balesetben nem igazán zavarna és valószinűleg gyorsan túl lennék rajta.


Azon kivül,hogy szociopata vagyok más vélemények?



2014. nov. 10. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az olyanokat inkább haveroknak hívom, a barátság más fogalom. Azért lenne jó szakemberhez fordulnod, mert sokkal egyszerűbb lenne tisztázni, hogy mi az, amiben ténylegesen fejlődnöd kéne és mi az, ami meg teljesen oké nálad. Ha így egyedül nyomod, könnyebb elbizonytalanodni olyan dolgok esetén is, ahol pedig teljesen rendben lennél.
2014. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia anya,megyek az orvoshoz mert lehet,hogy szociopata vagyok...vagy aszexuális...vagy...és igy tovább. Biztos nem fogok orvoshoz menni ezzel.
2014. nov. 12. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!