Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység úgy érzem a barátom ismerősei lányok szebbek nálam utálok így élni féltékeny vagyok ha beszél velük ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom hogy régebben akart tőlük vmit csak van pasijuk és én jutottam neki úgy érzem azért van velem mert nincs más aki összejönne vele..szomorú vagyok hogy minden lánynak nagyobb melle van és rosszul érzem magam emiatt is..:( utálok így élni.

2014. nov. 11. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán való neked még egy kapcsolat, úgy érzem. Szinte az összes srác megnézi a neki tetsző lányokat, tudod, ahogy gyakorlatilag mindenki a világon megnézi azt, amit / akit szépnek tart. Ebben nincsen semmi rossz.
2014. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

aha..na de ne barátkozzon olyannal aki tetszik neki!Ennyi!

ha másra vágyik ne járjon velem ennyi.

2014. nov. 11. 16:12
 13/16 A kérdező kommentje:
Na te Marceline te biztos egy r*banc vagy..
2014. nov. 11. 16:20
 14/16 A kérdező kommentje:

:(( tényleg más nőkre vágyik és nem akar megváltozni.:(

egy szemétláda..tudtam hogy csak arra kellettem neki.

2014. nov. 11. 16:47
 15/16 anonim válasza:

Írtam üzenetet is.

Sajnos neked egyelőre nem való párkapcsolat.

Nagyon labilis vagy, sőt inkább hisztis.

2014. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Úgy rákellett volna lépnem a tökeire hogy többé használni se tudja és az ilyen számomra már nem férfi..
2014. nov. 11. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!