Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én vagyok a bolond, diliházba való? / Részletek lent! /

Figyelt kérdés
Exemmel bő két éve szakítottunk, mindegy miért, a lényeg az, hogy szó nélkül lelépett. Utána sokáig neten keresztül se volt semmilyen formátumú jelentkezés. Aztán kb. pár hónapja neten végül bocsánatot kért, maradtunk úgymond "barátok". Viszont eléggé furcsa volt nekem a viselkedése, mintha nem is ő lett volna igazából, hanem inkább az egyik rokona. A lényeg, hogy nem olyan rég már nem bírtam tovább és rákérdeztem, majd mondtam neki, h ha ő az akkor hívjon már fel. Erre hülye kifogásokkal jött, majd azzal, hogy én folyton gyanúsítgatok, diliházban volna a helyem stb. Most ezt tényleg olyan nagyon szörnyű kérés volt a részemről, hogyha valóban nem a rokona szórakozik velem, hívjon fel? Nem inkább az a diliházba való, aki ki érti miért de neten felül pl. telin személyesebben kicsit se meri felvállalni magát?

2014. nov. 12. 01:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

" Eléggé megviselt. :( "


Lehet, hogy valakinek pont ez volt a célja ezzel az egésszel és a "tettest" nem az exed köreiben kellene keresned, hanem a saját barátnőid között. De ez csak egy tipp.

2014. nov. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az kizárt! :)))
2014. nov. 12. 01:59
 13/22 A kérdező kommentje:
Az adott rokon mindig is utált, eleitől fogva, és korábban volt már rá példa, hogy exem nevében lépett meg felém dolgokat.
2014. nov. 12. 02:05
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a válaszokat tudod, nem?

Igen, túl naiv vagy, és nem, nem te vagy a h*lye, és igen, ő az, akiről lerí, hogy sáros, és igen, ezért megy át támadásba, hogy leplezze a lebukását. És igen, hagyd a fenébe.


Ne törődj azzal, hogy egy manipulatív hazug kamugép mit mond, jó?

2014. nov. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#6 Igaz rossz kislány voltam, de a Párom majd ellátja a bajom. ;-P


Lehet a rokon volt, de lehet valaki a "baráti" körödből.

De ha ennyire biztos vagy benne, valahogy ki kéne derítened, bár jobban jársz, ha hagyod és nem is kattogsz ezen. Elég szemét dolog ilyennel játszani.

Idővel jobb lesz. Tudom elcsépelt, de igaz.

N

2014. nov. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"Elég szemét dolog ilyennel játszani."

Ezt hogy érted?

2014. nov. 12. 02:09
 17/22 A kérdező kommentje:
Na mindegy, sejtem mire érted, perpill már így is alig van élni is kedvem úgy kiakasztott ez dolog, de majd holnapra jobb lesz. Jó éjt mindenkinek.
2014. nov. 12. 02:14
 18/22 anonim ***** válasza:

Arra értem, hogy Veled játszanak, az érzéseiddel. De ez szerintem elég férfiatlan, inkább gyerekes.

Ne emészd ezen magad!

Fel a fejjel! És ne hagyd, hogy ennyire hatással legyen rád, sz-ard le! Tanuló pénznek jó volt, könyveld el ennek és ennyi!

Jó éjt Neked is!

2014. nov. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy odavaló, inkább az exed rokona, aki a nevében írogat. Hagyd a fenébe, egyértelmű, hogy nem az exeddel csetelsz.
2014. nov. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még egyszer, ma már lehiggadtam, és hagyom a dolgokat. Nem hagyom, hogy kikészítsen az ügy, csak mivel tegnap történtek még a hatása alatt voltam. Mától lesz@rom az egészet!
2014. nov. 12. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!