Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadott a bulizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott a bulizás?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 4 hónapja vagyunk együtt, ő már lassan 40 éves lesz, azonban sűrűn menne buliz, ami nekem egyáltalán nem szimpatikus...sőt néha zavaró. Ti hogy vagytok ezzel?
2014. nov. 12. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj vele.
2014. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vissza fogom vinni a tévét amit a cigánytól vettem, mert nem működik, pedig megígérte!.. :(
2014. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hé it vagyok tesa mi a probléma?!!??!?!?!?!?!!? kel véce papír iss?s!?!!?!
2014. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Tudja, hogy nem szeretem a bulikat, ezért az előző pesti buliba már nem is hívott...
2014. nov. 12. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy fest, hogy nem illetek össze. Ha ő mindig bulizna, nem gyerekprojectbe van és már valószínű, nem is lesz. Te meg ha egyáltalán nem vágysz szórakozásra, akkor nincs mit tenni, nem lesz egy tartós kapcsolat én úgy látom. De meg kéne beszélned vele, ki mit is akar a másiktól.
2014. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell vele beszélni. Ez olyan dolog, ha az egyik nem tudja elfogadni, akkor változtatni kell rajta, vagy az egyik fél vagy a másik fél, de változtatni kell rajta. Ha nem, akkor ez hosszútávon csak rontani fog a helyzeten.
2014. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerü a Válasz,mikor bulizik,csinalj Te is vmi programot,mondjuk 1pasival,hadd egye a penesz a pasid!

Amugy lenne is egy ötletem!Ami nem lenne megcsalas se!

2014. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk járni kettesben, avagy barátokkal + együtt. De nem diszkóba. Koncertekre :) az azért minőségibb....
2014. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!