Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítenek a páromnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítenek a páromnak a hülyeségei, nekem túl sok hiába mondom neki, nem fogja fel. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már egyikőnk sem tizenéves és ismerjük egymást egy jó ideje.

Tegnap pl. hívott,de nem tudtam felvenni és írtam neki egy sms-t, hogy "Mondd, kicsim." Visszaír, hogy "csak hallani akartam a hangod". WTF?

Vagy pl. aznap este más programom van és nem vagyok online és nem beszélünk este, de este ír hogy jó éjt, stb. Tudja, hogy úgyis reggel kapom meg, akkor pedig mi értelme van?


2014. nov. 12. 16:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy lány vagyok, mert az egyik válaszoló azt írta, hogy "dobjam a lányt".


De akkor sem értem, hogy minek jó éjszakát írni, amikor úgysem kapom meg, írjon reggel, hogy szép napot vagy akármi. Azért mert nem vagyok nyomoréknak hívni,

2014. nov. 12. 22:12
 12/16 anonim ***** válasza:

Inkább örülnöd kéne, hogy keres,hogy fontos vagy neki! Tudod hány ember össze tenné a kezét egy ilyen emberért, mint a barátod...?



Szegény srác... Sajnálom...


Egy csepp empátia sincs benned..

2014. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért is sajnálod? Mondtam neki, hogy zavar és hogy én nem ilyen vagyok. Szerintem egyszerűen nem illünk össze. A legtöbb férfi pedig ilyen, nem értem hogy miért magasztaljátok annyira.
2014. nov. 12. 22:35
 14/16 anonim ***** válasza:
Én örültem volna neki, ha az exem felhívott volna néha napján, csak hogy hallja a hangomat...
2014. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De mi beszélünk minden nap ha véletlenül nem találkozunk, a semmiért ne hívjon már fel. :D
2014. nov. 13. 11:43
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem érted...


Különböztök, mások az igényeitek.


Szépen ezt így mondd el neki is...

2014. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!