Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után miért akarnak még mindig szétszedni minket a pasim haverjai?

Figyelt kérdés
Eleinte látszólag örültek nekünk. Aztan szép lassan elkezdtem érezni az ellenszenvet és később elkezdték ellenem hangolni őt. Ennek ellenére még mindig velem van és ide is költözött hozzam. 200 km-erre van az állitólagos barátaitól, akik a mai napig irkálnak valami hülyeséget néha a facebookra neki, hogy miert jo ez neki, hogy még mindig velem van, stb. Nem tartja amúgy velük különösebben a kapcsolatot, nem is gyerekkori haverokról van szó. Egyébként az egész ott kezdődött, hogy én hangot adtam a nem tetszésemnek, mert ezek csak a kocsmába élnek és folyton isznak. Az összes es elcseszett életű, semmirekellő. Anno én megmondtam, hogy én nem vagyok kivancsi ilyen emberekre és ha neki ez a szintje, akkor nincs keresnivalónk egymás mellett. Ehhez képest felém húzott mindig, ide is költözött, de valahol mindig félek, hogy belül hiányoznak neki ezek az emberek, és egyszer majd rájön, hogy mégse kellek neki és hazamegy ezek közé. Vélemények?
2014. nov. 12. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Minket is szét akarnak szedni... 2 év alatt nem sikerült, most már rutinból eresztem el a fülem mellett a szánalmas próbálkozásokat. :D És megmondom őszintén: ak ivalóban a barátom, az nem fog rosszat akarni nekem. Ergo aki keresztbe akar tenni, az nem barát.
2014. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán fontos vagy neki, nem fog visszamenni.Jellemző egyébként, ha valaki más akar lenni mint a csorda, ha más utat jár, a birkák rögtön vissza akarják rántani közéjük.Akik csak kocsmába járnak és isznak, azok sikertelen lecsúszott senkik, meg se kell hallani amit mondanak.Biztasd a párod hogy jól döntött, ne süllyedjen vissza közéjük, mert akkor oda lehet az élete is, a boldogsága.Gyakran hangoztasd neki hogy jól döntött és mond meg hogy nem fogod engedni hogy a hülye semmirekellő haverjai ugyanolyan lecsúszott alakot csináljanak belőle, mint ők.
2014. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#3

Ez egy borzalmasan ostoba logika.

A valódi indok annyi, hogy az ember ez bizonyos kor után, olyan 25 éves kor környékén kicsit rosszul érzi magát, ha a haverok/barátok szépen lassan elkezdenek megállapodni, míg ő egyedül marad. Azáltal, hogy a haverjai már bizonyos megkötések mellett élnek, így nem tudja csak úgy felhívni őt egy laza dumálásra. Ez nem csak a férfiakra jellemző, a nők se szeretik, ha a barátnőik elszállnak mellőlük.

A helyzet az, hogy ezek a haverok még mindig nem tették ezen túl magukat. A Shop Stop 2 erről szól. Randall-nek egyetlen stabil pont van a környezetében, Dante. Szanaszét szívatja állandóan, de ő az egyetlen, aki elérhető számára, aztán amint Randall megtudja, hogy Dante le fog lépni, kifordul magából és ahol csak tud, ott keresztbe tesz a párkapcsolatuknak, hogy Dante mellette maradhasson, mert nélküle ő senki.

Zavarja a srácokat, hogy "elvetél" egy stabil pontot az életükből, azért írogatnak neki, azt akarják, hogy visszajöjjön. Amúgy, hogy mióta haverok az lényegtelen, egy kapcsolat mélysége nem az idő záloga, vannak olyanok, akik 3 év után is csak makognak egymással, meg olyan ok is, akik két rund után már jó barátok.

2014. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most leszidtam saját magam...

Gratula nekem, a 2. hozzászólóra gondoltam.

2014. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leszarom hogy ostoba-e vagy nem, majd olvass egy kicsit önfejlesztést meg pozitív gondolkodásról könyveket és utána meglátjuk hogy még mindig ostobának tartod-e :)

Mennyit foglalkoztál ilyen dolgokkal?Ne higgy nekem, higgy a könyveknek.

2014. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!