Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti szeretitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti szeretitek, ha a barátnőtök pajzán sms-eket küld, mondjuk munkaidőben is?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 10:41
 1/4 PearlDiver ***** válasza:
100%

Igen jól tud esni, de mondjuk nem naphosszat és nem minden nap. Ja, és ne sértődjön meg, ha nem tudok azonnal válaszolni.

Én jobban szeretem, ha akkor játszadozik velem pajzánul, amikor együtt vagyunk.

2014. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
En imadnam. De persze ne legyen minden nap, unalmassa valna.
2014. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, mert munka közben úgysem tudnék rá érdemben válaszolni - nem is akarok, mert kizökkent -, aztán abból meg sértődés van, hogy "miért nem válaszoltál, biztos mert azt a csinos kolléganődet dugtad az asztal tetején", stb.

Meg egyébként sem szeretem a pajzánkodást írásban intézni, csak ha nagyon-nagyon muszáj.

2014. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából azt szeretem (szeretném), ha néha meglepetésszerűen adna 1-1 jelzést, hogy kíván és vonzódik hozzám. Ebbe belefér egy sms, egy kiöltözés, akármi.


Rendszeressé ne váljon, ha dolgozom, akkor dolgozni akarok alapvetően.


Megjegyzem, hogy én inkább olyan sms-eket kaptam a barátnőmtől néha, amikben a szememre vetette, hogy mit nem csináltam meg, amit kért és elküldött a fenébe.

Na ilyen szigorúan tilos küldeni. Ha valami bajod van és tényleg fontos, akkor el tudod mondani élőben. Viszont úgy meg aztán végképp nem lehet dolgozni, hogy felcseszi az agyadat az az ember, akivel elvileg szeretitek egymást.

2014. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!