Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudunk majd iskola/munk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudunk majd iskola/munkaidőben egymásra elég időt fordítani a barátommal?

Figyelt kérdés

Nemrég eldöntötte, hogy hétköznap suliba fog járni, hétvégente pedig dolgozni fog. Nekem érettségi évem van, így elég kevés időm lesz amúgy is, amit barátokkal/Vele tölthetek el.

De én minden hétköznap kb 2 órára érek haza délután, de ő még nemtom hogy lesz azt mondta neki máshogy lesz a suli, nem mindig délelőtt. És hogy eljön hozzám.

Azt találtam ki hogy néha itt aludhatna nálunk és onnan menne suliba/dolgozni. Van más megoldás is? Félek, hogy emiatt hanyagolni fogjuk egymást, de azt sem szeretném, hogy a tanulás rovására menjen a dolog. :S

Ötleteket tippeket várok csak olyan emberektől, akik nem poénból regiztráltak az oldalra. :S :)


2008. aug. 16. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! abszolút megértelek. Ez majdnem olyan mintha távkapcsolatban élnétek(foktok szeptembertől). Májusban nekemis érettségim volt, mellette egy távkapcsolatom, és a barátom is tanult. volt úgy hogy 3hetente találkoztunk csak.

én erre csak azt mondom hogy ki lehet bírni, ha nagyon szeretitek egymást, és tudjátok tartani a kapcsolatot telefonon, msnen esetleg.

hisz mi is kibírtuk a barátommal, mert csak arra gondoltunk hogy milyen jó lesz ha abba a városban vesznek fel egyetemre ahol ő él. 2éve erre vártunk, és szeptembertől megyek hozzájuk, felvettek!! Nekünk sikerült, nektek miért ne sikerülne?

prsze nem azt mondom hogy egy leányálom volt kibírni, de hidd el sokkal könnyebb lesz mikor suliba lesztek, kibírni egymás nélkül, mint most nyáron gondolod. Akkor kevesebb időd lesz gondolkozni, unatkozni, hisz érettségizel.És nagyon hamar el fog menni az idő! ezt hidd el nekem! Tűzd ki a lehető legjobb célt érte!

sok sikert a továbbiakban!:)

2008. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Nekünk anno rosszabb volt a helyzet. 23fiú létemre, én már egy ideje, az aktívan dolgozók táborába tartozok. Bnőm még tanul.

Ezévben 12óráztam végig és csak vasárnap volt szabadnapom. Idén lesz bnőmnek az érettségi éve, ami nekem is nagyon fontos.

A tapasztalataimat leírom, de nem feltétlenül követendőek:

-napi max 3-4óra tali amikor végzek

-inkább hétvégére koncentrálni


Ennyi nincs benne nagy durranás csak szerelem kell. /hát elég nyálasan hangzott, de igaz/

Ha barátod tényleg szeret és tényleg akarja, hogy sikerüljön az érettségid, akkor ő is tartani fogja azt, h kevesebbet tali, de inkább majd minden nap.

Meg hanyagolás...hát izé a XXl-ik században?????

Sztem egy email, vagy sms is tud kapcsolatot teremteni nemhogy egy mobil hívás....


Remélem segített.

Üdv:


Figyelő


Nah be is fejezem mert fáradt vagyok

2008. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :) Igen MSN-en meg telefonon... meg majd meglátjuk. De előre félek ettől az elkövetkezendő időszaktól. :S
2008. aug. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!