Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti haragudnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti haragudnátok ezért?

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem minden nap találkozok iskola után, csak az a baj, hogy én a nap végére annyira elfáradok, hogy legszívesebben csak lefeküdnék aludni valahová és reggelig fel se kelnék T.T És olyan rossz érzés, amikor a barátom alig várja, hogy végre találkozzon velem és így szeretne velem menni valahová, én meg az esetek 90%-ában meggyőzöm, hogy menjünk fel hozzájuk és ott így játszunk a gépén meg tv-zünk és pihenünk...És ma tiszta ciki volt, konkrétan be is aludtam nála :( Csak olyan fáradt voltam, mert este is alig aludtam vagy 5-6 órát, meg még iskolába is kellett menni és azt hittem, meghalok, olyan fáradt voltam :/

A barátom egyébként azt mondta, nem haragszik és hogy tök cuki voltam, ahogy ott szundikáltam, meg minden, csak azért mégis olyan bántudatom van, mert most biztos azt hiszi, csak azért találkozok vele, hogy felmehessek hozzá aludni, pedig nem...:(

Ti haragudnátok ezért?

17/L


2014. nov. 13. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tartósan biztos nem tenne jót a kapcsolatunknak. Néha azért kell valahová menni, nem lehet csak otthon ülni, akármennyire otthonülős típusok vagytok,
2014. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiú, de valamit vagy nagyon rosszul csinálsz, ha suli után ennyire fáradt vagy, vagy vashiányod van vagy valami. Ez nem teljesen normális.
2014. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem haragszok, tényleg cuki voltál!<3
2014. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy érthető szituáció, én nem haragudnék.:)
2014. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos, és egy fiú megérti, hogy fáradt vagy. Esetleg próbálj meg hamarabb lefeküdni.
2014. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az olyan embereket akik kidolgozzák a belüket ahelyett hogy élveznék életet. És mielőtt jönnének a tudálékosok, nem kötelező :)
2014. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 RRR ***** válasza:

hogy a viharba haragudnék???

ha egyszer fáradt vagy akkor azt meg kell érteni és elfogadni

2014. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Én barátnőmhöz ha megyek, mindig alszok 1-2 órát, nem haragszik érte, szerintem ha nem az egész együtt töltött időt alszod át, akkor nem gond:D
2014. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék rád.
2014. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

fordulj dokihoz, komoly vitamin hiányod van.

Üdv : Dr.Válasz Válaszoló

2014. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!