Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom közölte, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom közölte, hogy nem mehetek abba a ruhába a szalagavatómra, amibe szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm meghívott a szalagavatójára.

Egy fekete, mélyen dekoltált ruhába mennék(kb. combközépig ér), fekete magassarkúval.

Kicsit kirívónak tűnik, de megmutattam itthon a ruhát, és a szüleim azt mondták, hogy egész nyugodtan mehetek benne(megmondanák, hogy ha olyan lenne a ruha).

A barátomnak elmeséltem, hogy ebbe mennék, erre közölte, hogy márpedig én nem mehetek abba.

Azt is közölte, hogy az after partyra se mehetek(amit azért értek meg, mert ott lesz az a srác akire féltékeny, meg egy csomó olyan ember, akik könnyűvérűek, stb.). De ezt, hogy nem engedi meg...ezt nem értem.

Abba fogok menni, mivel más ruhám nem nagyon van, de szerintetek ilyenkor mi a helyes döntés?

Látom rajta, hogy nem viccel, de egy ilyen apró ügyből meg nem akarok majd vitát kerekíteni.

Behódolni se akarok. Sose szokott megtiltani semmit sem, ezért sem értem, hogy ez most mi nála(ráadásul még nem is látta a ruhát, csak elmondtam, hogy milyen.) Holnap kér képet róla. De ha azt mondja, hogy tényleg nem mehetek abba, akkor most egy ilyen miatt kell összevesznem vele?:(

AMúgy 3 éve vagyunk együtt, és tényleg nem volt még ilyen gond. Eddig simán jártam szoknyákba, stb., sose szólt értük.


2014. nov. 13. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen és ha nagyon nem áll le, én ki is tenném a vérbe, jó, hogy eddig nem tiltott semmit, de akkor ezután se tegye.
2014. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Szallagavatód csak egy van, és ne tedd tönkre senki kedvéért se, magyarázd el neki hogy megértse hogy neked ez a vágyad, ha nem tetszik neki akkor dobd ki és megérti majd.
2014. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A te dolgod, tanácsot adhat, de nem szabhatja meg hogy mit csinálj.
2014. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Anika Indigo ***** válasza:
100%

Ha a szüleid szerint is okés a ruha, vedd fel bátran

Sőt, ha el akarsz menni az afterpartyra, oda is menj el

A saját szalagavatódon is ő fogja megmondani mit vegyél fel? Meg tőle kell majd engedélyt kérni, hogy elmehess majd az osztályoddal bulizni? Nevetséges az a pali...

2014. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasid nem a gazdád és amit leírtál egyáltalán nem olyan ami durva lenne. Mondjuk az lett volna a legjobb ha ő is megy veled és akkor mindenki boldog lett volna gondolom.


22/N

2014. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!:)

Akkor bátran fogom felvenni a ruhát.:)

Nos, az én szalagavatóm már megtörtént, az enyémnek az afterparty-ján is részt vettem, és azon nem is akadt ki, sőt, egyáltalán nem zavarta, hogy megyek.

Ezért sem értem:D.

Köszönöm nektek.:)

2014. nov. 13. 23:41
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos Ő ilyen helyekre nem jön Velem, pedig jöhetett volna, ha szeretne, mert ő is jóban van a lánnyal, akinek megyek a szalagavatójára. Tehát a döntés az Ő kezében volt.:/:)

2014. nov. 13. 23:42
 8/13 anonim ***** válasza:

"A legjobb barátnőm meghívott a szalagavatójára."

Akkor mégsem a TE szalag avatód.

Alapból én sem szeretem, ha a párom bele kummog abba, ahogy öltözöm. De ő a párom. Magamnak és neki kell hogy tetszem.

1-2 ruhadarabot megvétózhatunk a másiknál, hogy ne vegye fel. Detényleg csak 1-2-őt. (6 éve vagyunk együtt)

Ha ilyen van, mint most nálatok, akkor megpróbálunk kompromisszumot kötni.

PL.:

Volt egy mélyen dekoltált(vastag pántú) nyári ruhám, amit kihívónak tartott. A sima melltartó fölé, még vettem egy sport melltartót, ami színben passzolt a ruhához, így nem volt ki annyira a cicim.


Szerintem próbáld fel előtte a ruhát, hogy lássa rajtad. Aztán ha nem tetszik neki, próbáljatok közös nevezőre jutni.

2014. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Menj el csakazért is! Tudást vele, hogy vnem a stricid, hanem a barátod, és kezelen egyenlő félként!
2014. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vezet jóra, ha ilyeneket megakar szabni...Ez nem normális dolog! Én a helyedben szépen megmondanám neki, hogy semmi köze ahhoz, hogy te milyen ruhát hordasz, meg, hogy after partyzol-e. Mond neki, hogy semmi oka féltékenynek lennie,( ha tényleg semmi oka rá...)ha megakarnád csalni, akkor azt zsákban is megtehetnéd, nem egy ruha vagy egy buli miatt fog bekövetkezni. Viszont ezzel a viselkedéssel könnyen elveszíthet ha nem figyel oda...
2014. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!