Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom közölte, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom közölte, hogy nem mehetek abba a ruhába a szalagavatómra, amibe szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm meghívott a szalagavatójára.

Egy fekete, mélyen dekoltált ruhába mennék(kb. combközépig ér), fekete magassarkúval.

Kicsit kirívónak tűnik, de megmutattam itthon a ruhát, és a szüleim azt mondták, hogy egész nyugodtan mehetek benne(megmondanák, hogy ha olyan lenne a ruha).

A barátomnak elmeséltem, hogy ebbe mennék, erre közölte, hogy márpedig én nem mehetek abba.

Azt is közölte, hogy az after partyra se mehetek(amit azért értek meg, mert ott lesz az a srác akire féltékeny, meg egy csomó olyan ember, akik könnyűvérűek, stb.). De ezt, hogy nem engedi meg...ezt nem értem.

Abba fogok menni, mivel más ruhám nem nagyon van, de szerintetek ilyenkor mi a helyes döntés?

Látom rajta, hogy nem viccel, de egy ilyen apró ügyből meg nem akarok majd vitát kerekíteni.

Behódolni se akarok. Sose szokott megtiltani semmit sem, ezért sem értem, hogy ez most mi nála(ráadásul még nem is látta a ruhát, csak elmondtam, hogy milyen.) Holnap kér képet róla. De ha azt mondja, hogy tényleg nem mehetek abba, akkor most egy ilyen miatt kell összevesznem vele?:(

AMúgy 3 éve vagyunk együtt, és tényleg nem volt még ilyen gond. Eddig simán jártam szoknyákba, stb., sose szólt értük.


2014. nov. 13. 23:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tanácsot adhat, de ha még egyszer kiejti a száján, hogy nem vehetsz fel valamit vagy valahová nem mehetsz, akkor azonnal lapát.
2014. nov. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nálam már szakításhoz vezet!
2014. nov. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Az egész ott van elcseszve, hogy nem hajlandó elmenni veled. Bocs, de milyen kapcsolat az ilyen?
2014. nov. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!