Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha a páromat képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a páromat képtelen vagyok a saját nevén szólítani?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem áll a számra, meg úgy érzem, ha a keresztnevén szólítanám, az olyan, mintha bármelyik haverja hívná. Nyuszinak, babának, kicsimnek, cukinak szoktam hívni.

Van ennek valami pszichés oka, utal ez valamilyen rossz dologra? Félek őt a nevén hívni? Vagy nem nagy ügy?


2014. nov. 14. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Az elképzelt kép, ahogy odaszólsz neki, hogy:


Hé cuki! Kész a rántotta?

2014. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen :)
2014. nov. 14. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel nincs semmi baj. Én több, mint 20 éve a becenevén szólítom a páromat, csak akkor mondom a nevét, ha másoknak beszélek róla.
2014. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem gond... Mi is így vagyunk a párommal. Én sem hívom őt a nevén, és ő sem engem. Csak akkor, ha máshol vagyunk, nem a saját kis megszokott közegünkben. Olyankor mindketten a nevén szólítjuk a másikat. :)
2014. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csabika1971 ***** válasza:
59%
Nem gáz. De akkor inkább válasz egyet a becenevek közül "Nyuszi, babám, kicsim, cuki, stb" és csak úgy hívd. Mert így olyan a hatás, mintha mindegy lenne, hogy hívod csak a nevén nem. És ez így megalázó lehet a részére.
2014. nov. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem megy, de amúgy a férjem meg is sértődne rajta. :D Sosem hívtuk egymást a keresztnevünkön.
2014. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is a becenevünkön szólítjuk a másikat (Maci, Cica), egyszerűn nem áll rá a szánk egymás keresztnevére, meg ez bensőségesebb.


De akkor egy becézést találj ki, ne tizenötöt, mert az más úgy gáz, mintha nem tudnád eldönteni, hogy is nevezd.

2014. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!