Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek a megbocsajtott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek a megbocsajtott akkor tenleg szeret? Szeret?

Figyelt kérdés
Ma oszvesztem picit a baratommal amugy 1 eve vagyunk egyutt ..1x megcsalt(csok volt csak) de megbocsajtottam mert szeretem..azota be is bizonyitotta hogy szeret de en betegesen feltekeny vagyok...mindenre s mindenkire feltekeny vagyok...minden nap szoktunk talalkozni de ma oszevesztunk igy nem talalkoztunk..en meg elmentem a sulijahoz hogy meglessem de az egyik baratja eszre vett s elmonta neki de aztan irta hogy szeret..tudom hogy mas helyebe dobott volna mar es tudom hogy nem jol viselkedem de olyan rettegesbe elek

2014. nov. 14. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj, mert ezzel csak kiábrándítod magadból. Ha megcsal megcsal, ha nem nem. Te nem tudsz tenni ellene. Bízz benne, ha megbocsátottál neki, vagy szakíts vele ha nem bízol benne.
2014. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!