Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féléves kapcsolat rámehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féléves kapcsolat rámehet a babára?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt a legnagoybb harmoniában, a babáról elejétől fogva beszelünk, most becsúszott védekezés mellett. Természetesen örülünk neki, de elkezdtem félni, hog elveszítem a vőlegényem. Mit gondoltok?

2014. nov. 15. 11:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen. Ez tapasztalat. Nem ismeritek még eléggé egymást. Korai a gyerek. Nagyon
2014. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Fél év után necces. Még az is sok, hogy egyáltalán a vőlegényed.
2014. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Kortól, magától a kapcsolattól is függhet. De ez a fél év valóban kevés idő.

De drukkolok! :)

2014. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Unokatesóméknak az első randijukon fogant az első gyerkőc, azóta házasok és a másodikat várják. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy rámenne a kapcsolat.
2014. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ez vagy nagyon nagy siker lesz, vagy nagyon nagy bukta.

Vagy tényleg megtaláltad az igazit és csúcsszuper lesz minden, vagy akkorát buktok ezzel mint rottenbiller.


Elképesztő rizikósnak gondolom ezt. Igen, előfordulhat hogy ő gyerektartást fizet, (erre a törvény kötelezi) te megy egyedül fogod nevelni. Erősen benne a pakliban.

2014. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Úgy érzem megtaláltam a párom, kiegèszit, nagyon szépen élünk. Eddig nem gondoltam erre, csak veszélyeztetett terhes vagyok és sajnos sok időm van itthon agyalni.... Mindig simogatja a hasam és puszilgat beszél hozzá, mindig mondja, mennyire tisztel, hogy a gyermekét hordom a szívem alatt.
2014. nov. 15. 12:02
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után már jegyesek vagytok, és te teherbe estél.

Inkább nem írom le, mit gondolok...

2014. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászóló, akinek az unokatetvére hasonló helyzetben van: el tudnád mondani, náluk hogy zajlott?
2014. nov. 15. 12:04
 9/26 anonim ***** válasza:

Lehet rosszindulat beszél belőlem is, de ilyen esetekben nekem is mindig az jut eszembe először, hogy a csaj gyerekkel akarja megfogni a pasit. Vagy már pirosban volt a biológiai órája és mindenáron gyereket akart itt a férfi a tenyészmén, ráadásul ő farag rá jobban, mert ha "menekülne" akkor is rálőcsölik a gyerektartást.


Nem véletlenül ha a gyerek szóba kerül a férfiak 99%-a sikítva menekül :DDDDDDDD


De ne legyen igazam.

2014. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ez nálunk kizàrható, talàn ő jobban is akarja, elejétől fogva repes az örömtől.
2014. nov. 15. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!