Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne most lépnem? Szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most lépnem? Szakítás lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt... Mindig voltak kisebb vitáink, de az utóbbi 2-3 hétben nagyon rosszul érzem magam a kapcsolatban. Elég durva módon beszél velem, mintha nem jelentenék neki már túl sokat. Egyszerűen nem érzem, hogy tisztelne. Mindig mogorva, kiakad mindenen, szinte mindig lehord valamiért. Kicsit mintha túl nagy biztonságban érezné magát a kapcsolatban, nem igazán fél elveszíteni, vagyis én úgy érzem. Mit tegyek, mit mondjak neki, hogy elgondolkozzon? Nagyon köszönöm előre is!
2014. nov. 15. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a leírás alapján úgy tűnik, hogy eltűnt a rózsaszín felhő, és ideje véget vetni a dolognak, mert nem maradt már semmi, ami összekötne titeket.
2014. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az utóbbi 2-3 hetet leszámítva boldog voltál és elégedett a viták ellenére, akkor én még várnék a szakítással, hátha csak mélyponton van valamiért a srác és rajtad vezeti le (bár ez se rendes dolog...). De ha sose működött rendesen és ez egy folyamat eredménye ahogy viselkedik veled, akkor valószínűleg már nem lesz jobb a helyzet és kár az időt vesztegetni. Szerintem amikor megfordul valaki fejében a szakítás, akkor valahol már csak azt látja megoldásnak és onnantól kezdve már csak érlelgeti a gondolatot és önigazolást keres a döntésre.
2014. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha valakit igazán megszeretek, akkor a rózsaszín köd sosem fog eltűnni. Mindig a páromat látom a legszebbnek. Tudom, hogy miről beszélek, tapasztalat. Sosem részesítettem előnyben sem a vitát, én inkább kitérek belőle, valahogy kivágom magam, sem a megcsalást. Sőt, én úgy gondolom, ha valaki megtisztel azzal, hogy a párom lesz, akkor én is tisztelem és becsülöm azzal, hogy nem mondok róla rosszat soha, még akkor sem ha megérdemelné. Inkább meg kell beszélni, nem pedig flegmázni egymással...
2014. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kukazd ki. A szemet oda valo. Hamar talalsz olyat ,aki tisztel. Ne hagy Magad. N
2014. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképp meg kell próbálni megbeszélni mindig,mielőtt szakítotok.Lehet,hogy mostanában rossz passzba van,de akkor meg azt is meg kell mondanod neki,hogy ha problémája van ne rajtad vezesse le.


Egyébként kicsit erősnek találom,hogy valakivel 2 és fél éve vagyok együtt és 3 rossz hét után szakítani akarok.

2014. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!