Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy hogy a párkapcsolat nem való mindenkinek?

Figyelt kérdés

Valamiért én nem tudom ez a társadalomban úgy csapódik le h lehetsz te a következő Adolf Hitler v Ted' Bundy lényegtelen csak legyen kapcsolatod.

Én vagyok az egyetlen aki azt gondolja h azért azt is meg kéne nézni h X v Y milyen ember is valójában ?


Persze tudom vannak olyanok akik mindenre ugranak én inkább ezt megválogatnám. Továbbá inkább legyél együl mint naponta agyonverve v megalázva.

Tekintve h nem minden ember kedves, toleráns, tisztelet tudó.

Jó sok van aki bunkó, agresziv, köpönyeg forgató, önző...és még sorolhatnám.

De valamiért szinte mindenki bedől ennek a rozsaiszin ködös marhaságnak. Csak azért mert az ember társas lény inkább szenvedjen de nehogy merjen együl élni netán úgy boldognak lenni mert kapcsolat az kell legfeljebb antidepresszáns függő lesz belőled, de nem baj elmondhatjuk h van kapcsolatod.


Az h ez neked milyen károkat okozott lelkileg, anyailag , fizikailag, az nem számít.



2014. nov. 15. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel a gondolattal
2014. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy vele egyedül
2014. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek.
2014. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazat adok neked,mondom ezt túl pár csalódáson,hosszabb-rövidebb kapcsolaton.Jelenleg egyedül vagyok,mert nemrég megszabadultam egy szenvedélybeteg baromtól,majd jött egy másik,akibe beleszerettem,ő pofára ejtett.Ezek után még gyakorlatilag annak örüljek,hogy szóba áll velem,pff..Szóval van igazság a szavaidban.Van,aki inkább otthon nézi a tv-t,minthogy bárkihez alkalmazkodnia kelljen.Az ilyennek tényleg nem való kapcsolat.
2014. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez mocskosul igaz írás volt.


De amúgy, a rózsaszín ködös marhaságnak azért dőlnek be, mert konkrétan be vannak drogozva. Az agyuk bedrogozza őket - emiatt képtelenek észrevenni az apró, árulkodó jeleket, csak a szép és a jó létezik.

2014. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hitlernek, Sztálinnak meg a többi nagy zsiványnak is volt kapcsolata. Hogy milyen azt ne részletezzük, de volt.
2014. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Így van a húszonéves kis p*cs*knek nem is való!

károkat okozott lelkileg mert te nem okoztál mi? anyagilag ?

persze mindjárt megsajnállak te szegény.

engem folyton kihasználnak vhogy nem érdekel a problémád én szerettem volna egy normális kapcsolatot de a mai fiúk erre képtelenek.

2014. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én csak általában leírtam amit látok 7-es de látom bunkókból itt sincs hiány.

És nem az én hibám h X v Y kihasznált téged.

Nyitván sajnálatos de nem az én hibám és nem nem tetem tönkre senkit.

2014. nov. 15. 19:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudod van az amikor jobb egyedül lenni, mint szenvedni egy szar kapcsolatban. Ez teljesen így van. Én is sok olyan emberrel találkoztam, akiből 1 randi alatt megállapítottam, hogy annak nem való párkapcsolat, mert nem mindig úgy működnének a dolgok, ahogy őhencegsége akarja...Illetve volt amikor randi sem kellett hozzá, plusz néhány óra beszélgetés, hogy tudjam.


Meg van az az eset, amikor valóban boldog a kapcsolatod. Na ezt kellene megtalálni, mert felbecsülhetetlen.


Nyilván nem kell havonta váltogatni az embereket amíg el nem jön a nagy ő, hanem megválogatva, de feladni, a könnyebb utat választani nem érdemes szerintem.

Mert lehet hogy pl 26 évesen azt mondod, elég, jó nekem egyedül, és feladod, aztán 45-50 évesen meg b..szott szar lesz, és magányossá tesz majd, még mindig arra hazamenni hogy senki nem vár otthon...


Ekkor meg már lehet hogy késő lesz, és megbánod, hogy olyan korán feladtad.


Aki pl teljesen antiszoc, és csak egyedül érzi jól magát, annak jó egyedül lenni. Amúgy nem. Csak a megfelelő (hozzád illő) partnert kell megtalálni.

2014. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jobb egyedül. :) Sokkal jobb, mint teljesen megváltoztatni az életedet valakiért, aki egyszer csak minden előjel nélkül lelép egy alfahímmel. Nem vállalom a kockázatot, nőket meg nem fogok becsapni, átverni, szóval sokkal jobb egyedül.
2014. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!