Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok vagyunk, mégsem kívánom a párom. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, 15 évesen jöttünk össze. 16 évesen feküdtünk le egymással, nekem ő volt az első, neki én a második. Nagyon sokáig élveztem, elbírtam volna viselni minden nap akár, mostanában azonban egyszerűen nem kívánom az egészet. Ha kezdeményez eltolom, hogy nincs kedvem. Havi 1 van maximum..eléggé rosszul érinti a barátomat a dolog és nekem is egyre rosszabb érzés.. Mit tehetnék ez ellen? 19/L
2014. nov. 15. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Megszokásból vagytok csak együtt, ez a baj.
2014. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs szerelem, nincs vágy.
2014. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jázi :) ***** válasza:

Esetleg nem mostanában kezdtél el fogamzásgátlót szedni? Az befolyásolhatja a vágyadat!

De lehet csak már nincs meg a vágy és akkor sajna ennek könnyen vége lehet :(

2014. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De én szerelmes vagyok belé, úgyanazt érzem akár csak három éve :(

De, 4 hónapja kezdtem el szedni. Lehet ennek köze a dologhoz? :o mert ha belegondolok ez kb 3 hónapja van így...

2014. nov. 15. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló abbahagyása sokat segíthet.
2014. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet! Sok nőre így hat. Próbálj ki másikat is. Ha nem változik, ne szedd. Védezekketek máshogy.

Én sem bírom a fogamzásgátlót. Minden bajom van tőle. Ha pedig nagyon kicsi a hormontartalma, pecsételő vérzésem van stb. Szóval én már nem szedek.

2014. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én is szedtem fogamzásgátlót, de én úgy,hogy már azzal a fiúmmal jártam,akivel aztán majdnem 4 évig együtt voltam,de a 3. évben abbahagytam,a 4. évben pedig pont úgy éreztem,mint Te.nekem nem volt köze a fogamzásgátlóhoz,annál inkább a megszokáshoz.nagyon sajnáltam,de véget vetettem a kapcsolatnak,mert így nem akartam együtt lenni Vele,és bántani.Nekem Ő volt a 2.,Neki én az első.Kívánom,hogy Neked a tabletta legyen a ludas,mert nagyon sokaknak az!(amúgy sem a legjobb dolog szedni,nem csak az akut,de a krónikus mellékhatásai miatt is,amik kiszámíthatatlanok)
2014. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) lehet hanyagolom akkor a tabletta szedését és akkor majd meglátjuk :)
2014. nov. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!