Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj újabban a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj újabban a pasiknak, hogyha a nő az eszére hallgat?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. olyan szitukra, hogyha a nő tetteket is várna a párjától..., nem csak ígéreteket, vagy olyan szitura, hogy egy-két órás ismerkedés után igen is gyors a tempó, ha mindjárt szexet akarna a pasi, akár milyen erős is a kémia köztük stb. Most komolyan a pasik már csak azt keresik, hogy kit lehet rövidebb, vagy hosszabb ideig csak jól megdugogatni, és a többi nem számít, ha még is többet érne a nő, akkor mindjárt elhajtják? Vagy most mi van, de tényleg? Főleg pasik válaszát várnám! Előre is köszönöm!

2014. nov. 15. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Még egyszer pasinak szólít egy nő...várj, igaz is. A pasik gyökerek, mi férfiak mások vagyunk. De mivel ti párkapcsolatilak vegánok vagytok, a "gyökerek" ízlik nektek. Bye. Nyisd ki a szemed!
2014. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

mert ha az eszére hallgat,az azt jelenti,hogy elkezd taktikázni,vagyis hatalomra,irányításra akar törni.

mi meg kúrni akarunk,vagy felhőtlenül jól érezni magunkat a másik társaságában,nem aknamezőn sétálgatni.

2014. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mit keressenek? meg van az a fajta aki lusta hazudni,meg várni.Az lelép.


minden nő kivételesnek magát.Ezt ki lehet használni :)

2014. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most mondjam a közhelyet, hogy rossz férfiakkal ismerkedtél eddig? Ja várj...
2014. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokan keresnek kizárólag szexre nőt, ez végül is nem újdonság. Csak az a baj, hogy aki komolyan gondolná, szívesen várna a lányra, tényleg érdeklődik a személye iránt, stb, az nem igazán kap esélyt. Én pl. pont az említett nőket keresem, eddig kevés sikerrel.
2014. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem csak az ismerkedésre gondolok. Pl. az exemmel is, ha azt szerettem volna, hogy ne csak ígérgessen, hanem tegye is meg, tök mindegy mi volt az, tök apróságról is szó volt ilyenkor..., akkor én voltam a szemét stb., ha ráhagytam, akkor is én voltam a szemét. Ha lefeküdnék egy pasival elsőre akkor én lennék a libanc, még ha csak nem is csak szexet akarna, ha nem fekszem le elsőre, akkor én vagyok szintén a nem is tudom mi már. Hát mi a jó nektek? :(((
2014. nov. 15. 23:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Te az a fajta nő vagy akinek van tartása ennyi :) és igen vannak olyan palik akiknek ez jön be pl. nekem :P (utálom az olyat aki füvel fával öszejön)
2014. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6:

Szemétnek meg még soha nem neveztem egy lányt azért, mert megkért valamire.


Mindenkinek más a jó egyébként. Nekem az, ha két-három hétnyi kapcsolat után már lefekszünk egymással. Ha túl hamar akar velem szexelni, akkor gyanút fogok. Ha túl későn, akkor pedig nekem lesz elegem. De még ettől sem fogom szemétnek hívni.

2014. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A baj inkább azzal van, hogy az "okosabb", "műveltebb" nő nagyobb valószínűséggel hajlamosabb taktikázni ezerrel csupán azért, hogy végül bebizonyítsa saját magának minden férfi esetében, hogy ők csak "arra" hajtanak, holott ez nem feltétlenül igaz, s végül büszkén verdesse a mellét, hogy újra igaza lett.


Ezzel - szerintem - jellemeztem is az összes létező nőt, szívesen!

2014. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De én nem akarok taktikázni, de azt se akarom, hogy libancnak nézzenek. :) Ha egy nő tartja magát, az miért mindjárt taktikázás? Persze nem hónapokra gondolok, de nehogy már mindjárt az elején dugni kelljen. Azért egy nőnek is hagy legyen már tisztessége, meg becsülete anélkül, hogy taktikázás lenne róla feltételezve. :(
2014. nov. 16. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!