Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők kb. mekkora hányadának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb. mekkora hányadának nem jön be a bunkó stílus? (Mindkét nem válaszaira kíváncsi lennék. )

Figyelt kérdés
Itt is sokszor olvasom, hogy egy korábban kedves srác utolsó esélyként bunkó stílusra váltott, és kiderült, hogy tényleg bejön a nőknek. Én mindig is úgy gondolkoztam, hogy tisztelem a nőt, normális hangnemben beszélek vele, nem verem át, de egyre inkább hajlok arra, hogy változtassak ezen; bár alapvetően nem szeretnék. Próbálok még hinni abban, hogy van azért sok értelmes lány is, akinek nem ez kell.
2014. nov. 16. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Engem a bunkó stílus kifejezetten taszít.
2014. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elsőhöz
2014. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a bunkó stílust csak úgy kedvelem ha nem komolyan gondolja hanem poénkodás szintjén, mert szerintem vicces poénból kicsit beszólogatni a másiknak meg ilyenek. De amikor valaki komolyan gondolja a bunkózást az amit nagyon nem tűrök el és azért ütök vágok harapok :D
2014. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Engem irritál

L

2014. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3. akkor csíped a búrám, igaz?

Mert pont így szoktam, de sok okos komolyan veszi és megharagszik...

Amúgy szerintem a nők kb fele lehet. Van ezek közt nyilván aki úgy mint a 3. és van aki úgy hogy az őszintesége miatt, vagy nem tudom, de biztos van rá okuk.

2014. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
volt egy pasi, akit az ismerősök bunkónak, meg beképzeltnek mondtak, de amikor velem beszélgetett teljesen kedves, udvarias, vicces volt. olyan különlegesnek éreztem magam mellette, hogy velem másképp viselkedik, de ha velem is bunkózott volna esélye sem lett volna. tehát akit kedvelsz azért azzal ne legyél bunkó
2014. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Jaj a sok kis álszent duma :D Mondjuk szerintem kicsit rosszul van megfogalmazva a kérdés. Tapasztalanom mondom el: Átlagosnál jobb külsőm és stílusom van, tehát jobb és kevésbé jó nőkkel is kapcsolatba kerültem már. Tök mind1 milyen külsejű a lány, ha határozott szókimondóbb (és ez esetbe kritikusabb) vagyok akkor az bejön nekik, ha kedves az nem mert már unják, kb napi 20 vagy több pasi kedves velük.Ennyi. 25/f
2014. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
74%

A 7-es jól írja, saját tapasztalatom szerint is elenyésző az az arány, akiknek a kérdező által leírt jófiúk jönnek be. Hiába hangoztatják, hogy az őszinteség meg kedvesség a legfontosabb, ez csupán mese habbal de ezt ők is tudják jól. A "bunkó" srácokra azért buknak, mert kiszámíthatatlanabbak, és képesek szélsőségesebb érzelmi reakciókat kiváltani a nőkből, továbbá a rosszfiúkat kapásból határozott és domináns hímeknek könyvelik el. Ettől pedig jobban nedvesednek, mint egy folyamatosan kedveskedő és bocsánatot kérő, mindenhogy a lányok kedvében járó, kedves fiútól ami egy idő után unalmas számukra.


25F

2014. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na figyi, itt nem fogsz igazán őszinte választ kapni. Persze ki vállalná itt hogy neki bejönne a bunkó stílus? Senki, de azt kell az életben megnézni hogy a "bunkóknak" mik az esélyeik a nőknél. Ha ezt megnézed akkor azt látod hogy igen nagyok, mármint rövid távon. Hosszú távra azért nem jó a vadbunkóság.
2014. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na a 7-es 8-as válaszoló írása megmutatja, miért keresnek a mai húszéves lányok hosszabb távra tőlük legalább 10 évvel idősebb pasikat...
2014. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!