Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők kb. mekkora hányadának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb. mekkora hányadának nem jön be a bunkó stílus? (Mindkét nem válaszaira kíváncsi lennék. )

Figyelt kérdés
Itt is sokszor olvasom, hogy egy korábban kedves srác utolsó esélyként bunkó stílusra váltott, és kiderült, hogy tényleg bejön a nőknek. Én mindig is úgy gondolkoztam, hogy tisztelem a nőt, normális hangnemben beszélek vele, nem verem át, de egyre inkább hajlok arra, hogy változtassak ezen; bár alapvetően nem szeretnék. Próbálok még hinni abban, hogy van azért sok értelmes lány is, akinek nem ez kell.
2014. nov. 16. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzunk pár dolgot!


1. Az, hogy valaki nem bunkó, az nem jelent egyet a nyálas stílussal! Azt ugyanúgy utálom, mint a bunkókat! Nem csak ez a két véglet van!


2. Az igazi férfi nem bunkó! Lehet őszintének lenni diplomatikus csomagolásban is!


3. Annak, hogy valaki udvarias, és tiszteli a nőket, lehet férfias stílusban is hangot adni, és nem csak olyan nyáladzó stílusban, amitől a legtöbb nő menekül!


4. Egy igazi férfi tiszteli a nőket! Ebbe a bunkózás nem fér bele! Természetesen nem összekeverendő a finom kóstolgatással, de nem bunkó stílusban!


Ha valaki csak a két végletet ismeri (nyálas vs. bunkó), annak nem ártana felnőni végre!


#1 voltam. - T. Veronika -

2014. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%-uknak nem jön be.
2014. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, érdekes, hogy a nők szerint nekik nem jön be, de két férfi válaszoló szerint pont ez kell nekik. Bár ezt nem írtam, de én csak komolyabb kapcsolatra gondolnék, akkor ez alapján jobb, ha nem váltok. Végül is aki csak szórakozni akar, az nekem úgy sem kell.


Nem tartom magam nyálasnak, mások hasonló megnyilvánulásai taszítanak.

2014. nov. 16. 12:18
 14/17 anonim ***** válasza:

Kihajítanám érte az ablakon.

Egy férfi ne legyen bunkó, mondjuk-e nő se!

Tiszteld továbbra is a nőket(és a férfiakat is), de kiskutya ne legyél, az állatban cuki, de ha egy ember viselkedik úgy, az tényleg taszító.

Találd meg az arany középutat, ergo légy NORMÁLIS.


19/L

2014. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A 7-essel valamilyen szinten egyet ertek. De azt irtad szokimondo, kritikus. De a bunko ember az nalam mast jelent. A szokimondo, oszinte embereket, akik intelligensek, azokat szeretem. De a bunko, peldaul az egyik ismerosom: nagykepu, azt hiszi mindenkinel jobb, mindenkit lenez es ennek hangot is ad, es meg nem is vicces, na peldaul o bunko!

Es rendben, az elejen kell valami kulonleges, amivel megfogjon, a humora, az oszintesege, az intelligencia, vagy akar a kulso(elso latasra), de kesobb igenylem a kedvesseget, a bokokat, udvariassagot!

2014. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A 8-as irja le a legjobban az igazságot,a női nemnek meg ne higy el egy szavát sem,se itt se máshol.
2014. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A 8-asnak higdyél tényleg igy van!
2014. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!