Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lennék először szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lennék először szerelmes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kezdem úgy érezni hogy én még igazából sose voltam szerelmes. Egészen mostanáig. 16 éves lány vagyok, és bár még sose volt barátom, sok fiú tetszett már. Akkoriban mindig úgy éreztem, hogy nagyon szeretem őket és talán még szerelmes is vagyok beléjük, de most kezdek ráönni, hogy valószínűleg csak szimplán bejöttek, semmi több. Ugyanis most van egy srác, akit már egy ideje ismerek, és úgy érzem hogy életemben először most vagyok szerelmes valakibe. Nem vagyok képes kiverni a fejemből, ha elmegyek valahová mindig arra gondolok hogy milyen lenne ha oda vele mentem volna el, ha látok valami jó cuccot az jut eszembe hogy ennek biztos örülne karácsonyra nagyon... Úgy gondolok a hibáira, mint személyének apró kis jellemzőire, nem tudom őket igazi hibáknak látni. Emellett egész nap annyira el vagyok merülve a gondolatában, hogy néha, amikor "felébredek", körülnézek és észreveszem hogy éppen gondolkodás nélkül mekkora hülyeségeket csináltam, és másoknak is feltűnik hogy mennyire szétszórt vagyok. És úgy érzem, bármit képes lennék érte megtenni.

Azért fura ez most nekem, mert azt hiszem így még nem éreztem sose. Létezik, hogy akkor igazából ezelőtt még sose voltam szerelmes?


2014. nov. 16. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, de még én se. Csak egyszer majdnem.
2014. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!