Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak még vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác ,akivel tegnap találkoztam, előtte nem ismertük egymást. Egy internetes oldalon kezdtünk el beszélgetni. Nagyon jó fej,rendes, egy szavam nem lehet rá, nem is néz ki rosszul viszont nem éreztem semmi szikrát,kémiát a részemről. Ma is elhivott moziba, írt is, de én még nem reagáltam. Nem tudom mit csináljak. Előtte volt egy másik srác, vele teljesen mást éreztem. Az előzővel igaz csak pár hónapos volt a kapcsolat, de első látásra azt éreztem hogy van köztünk valami, minden jó volt szex, csók, minden. Viszont ott pedig a személyiségével voltak problémák. Hogy működik ez,lehet később megváltozik el?
2014. nov. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el vele aztán ha továbbra is semmi akkor ennyi volt, nem kell erőltetni.
2014. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem randizzatok még pár alkalommal és majd meglátod
2014. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem találkozz még vele, nem könnyű ilyet kifogni állítólag...mondjuk ha azért nem érzel iránta semmit mert szűkszavú, semmiről sem tud érdemlegesen beszélni akkor hamar megfogod unni...
2014. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem , beszédes, talpraesett,figyelmes. De valahogy nem érzek semmit. Adott egy csókot a végén, hát az sem volta legjobb. De lehet csak ez az előző srác jár még a fejemben,valahogy még nem zártam le, és lehet hozzá hasonlítom. Nem tudom.
2014. nov. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!