Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már,de mégse :) kérdése:

Mi (vagy épp ki) volt a leghülyébb dolog, ami miatt előjött nálad, vagy a barátodnál/barátnődnél a féltékenység?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy féltékeny típus, szóval velem nem voolt ilyen. De barátnőm szüleinél volt egyszer egy vicces szituáció. Kisvárosban laknak, és látogatóba érkezett az apukájának a testvére, aki amúgy ugyanúgy néz ki mint barátnőm apukája. Jártak egyet a városban a feleségével, és másnap barátnőm anyukája visszahallotta, hogy a férje más nőkkel járkál a városban. Gyorsan kitalálták, hogy nem is ő volt, de addig biztosan meglepődött barátnőm anyukája.
2014. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

-Olyan srácra akivel jártam de nem szexeltünk.

-Mindenkire aki szóba állt velem

-Olyan exemre akit azóta is gyűlölök.

-Az előtte lévő exemre, aki azután is zaklatott, miután ő beszélt vele, hogy hagyjon békén.

Totál dedó.

Én nem szoktam féltékeny lenni...


22/L

2014. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismeretségi körben, amikről hallottam:

- hogy a lány el merészelt menni a pasija nélkül 1x a barátnőivel bulizni, mert akkor tuti megcsalja

- amiért minden nap találkozott a pár, de a srác egyik nap nem ért rá ("tuti más nővel vagy, mert ha szeretnél, akkor jönnél akkor, amikor mondom!!!!")

- vmi tök ismeretlen csávó belájkolta a leányzó képét facebookon, instán - mert biztos megcsal

- talált a lány egy női nevet a csávó telefonjában, amit nem ismert (kiderült, hogy netes adás-vétel miatt volt bent :D)

- egyszer elvitte egy ellenkező nemű kollégáját a pasi valameddig autóval

2017. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!