Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak volt egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak volt egy olyan kijelentése, hogy"nemis tudok más lányokra úgy nézni"! Ez mit jelent, hogyan kell érteni?

Figyelt kérdés

Csak beszélgettünk és magától ezt mondta:-)

Ez azt jelenti h nem néz meg úgy lányokat?


2014. nov. 16. 23:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De magától miért hazudna nekem ebben? Én is látok más fiúkat de nem nézek rájuk ugy es fantáziálgatok velük
2014. nov. 17. 00:23
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát az már látszik, hogy nem az eszedért szeret...
2014. nov. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hazudik... attól még, hogy te nem nézel fiúkra úgy, ő 99,9999%, hogy lányokra igen. hogy miért? nem azért, mert farka van, hanem mert gerince nincs és a "férfi vagyok" szöveggel lehet takarózni, hogy ez elengedhetetlen dolog. biztos létezik olyan srác, aki komolyan is gondolja. mondjuk mondjuk 100millióból 1. talán. de lehet, sokat mondtam. :D
2014. nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy azért buta lennék mert hiszek a barátomnak:) főleg h nem féltékenykedésből kifolyólag mondta vagy bármi ilyen:)
2014. nov. 17. 00:31
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves feminista, férfiutáló hozzászólók! Ez marhaság!


Férfiként túl vagyok sok barátnőn, második házasságomat taposom. Minden páromat imádtam, tiszteltem! Nagyjából 1-2 volt, akivel kifejezetten a testiség miatt jöttem össze, de őket nem hitegettem, tisztában voltunk evvel.

Jellemzően inkább engem hülyítettek a nők! Nem egy megcsalt, néhány csak úgy továbbállt szó nélkül. Mindkét feleségem fúriává vált (jelenlegi is). Én még így sem csaltam meg őket!


Kedves kérdező!

Igenis vannak becsületes, rendes, szerelmes férfiak!!!

Néha nem kell többet beleképzelni egy-egy mondatba, mint amennyit szó szerint jelent! (a pasik többségénél nincs hátsó szándék a mondókájukban, sokkal egyszerűbbek ezen a téren a nőknél)

Természetesen ez nem jelenti, hogy a te párod esetleg ne hazudna, csupán azt akarom jelezni, nem minden férfi szemét!

2014. nov. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is mondtam ilyet többször a barátnőmnek, meg hogy mennyivel jobban néz ki mint xy, de legbelül tudtam, hogy nem igaz.


De az ő lelkének jót tett. Ez volt a lényeg.

2014. nov. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem úgy néz rájuk, hogy na ezt megdugnám, hanem csak ránéz. :) Ez az igazi szerelem. :3
2014. nov. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
egyébként nem értem miért hazudna, miért írják ezt a kommentelők. nekem is ezt mondta a párom, és tudom h nem néz rá úgy lányokra, nem hazudik. :) Szóval tényleg ne hidd h hazudik. Imád téged, csak rá néz ha jön vele szembe, elraktározza hogy na ez szép és ennyi. :)
2014. nov. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

"nekem is ezt mondta a párom, és tudom h nem néz rá úgy lányokra, nem hazudik. :)"


Na és azt te honnan tudod, hogy nem hazudik? Csak mert ezt mondta? És ha azt mondja h látott egy lila elefántot a háztetőn azt is elhiszed, mert "ő nem hazudik"? Te is naiv vagy, de majd kinövitek.

2014. nov. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem naiv vagyok. Ismerem. :) vannak még normális pasik. Van h együtt nézzük a csajok seggét. Dde csak ennyi. Tudom h ÚGY nem nézi meg őket, és ez a lényeg. engem szeret nemde?
2014. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!