Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok, nem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, nem kellett volna? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal(16 lesz), aki tényleg nagyon rendes fiú, és oda-vissza vagyunk egymásért. Filmezés közben elkezdtünk csókolózni, és a keze le tévedt, addig simogatott bugyin keresztül amíg el nem élveztem. Az eszem azt mondja korai volt, viszont a szívem mást állít. Nem tudom, hagyjam-e legközelebb. Nagy felelőtlenség lenne?

Normális válaszokat kérek, a dolog koraiságát az"inkább nézz Micimackót/tanulnod kéne, nem ilyenekkel foglalkozni"-véleményektől eltérő módon is ki lehet fejezni.



2014. nov. 17. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szíved mindig is kívánni fogja akihez vonzódni fogsz. Azért mert ez nem a szív hanem testi vágyak hatása. Az eszed még korainak tartja akkor próbálj meg ahoz tartani magad. Nem véletlenül dolgozik az agyad.
2014. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ha a kérdés felmerül akkor szerintem még nem vagy elég érett a szexhez...mert ugye ott neked is el kell döntened, hogy akarod e, nem csak a kanos barátod igényeit kielégíteni...ha a kérdés felmerült, várjatok még ezzel...beszéld meg vele, mert lehet legközelebb tovább is akar menni...


21F

2014. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy 18éves koromig nincs szex,tiszteletben is tartja, szóval itt most nem is arról van szó.
2014. nov. 17. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez teljesen rendben van. Nem feküdtetek le, ez meg még semmi. Én 15 voltam amikor ilyeneket csináltunk a barátommal, de 18 évesen vesztettem el a szüzességem, és ez így okés volt szerintem, de már előbb, 16-17 évesen sem gáz.
2014. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem apránként ismerkedhettek egymással, de még túl fiatal és éretlen (ne haragudj nem sértésnek szánom csak a korodra értem) vagy ahhoz hogy bármilyen komolyabb szexuális tevékenység legyen köztetek.

Fedezzétek fel majd szépen lassan egymást, időtök van bőven, nem kell ajtóstól rontani a házba, hiszen a későbbi jó szex alapja, hogy ismerd a másik testét, annak működését, reakciót és ezt tudd is kezelni, ennek megfelelően maximális örömben és élvezetben részesíteni.

Úgyhogy csak lépésről-lépésre, mert még korai a szex.

2014. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem baj,de azért a konkrét szex még várhat! A fiú most azt hiheti,hogy legközelebb tovább mehet,te pedig mivel szerelmes vagy, könnyen igent mondhatsz. De biztos,hogy korai.Alapból 14 évesen,ne haragudj,de gyerek vagy. Nem rossz szándékbl írom és nem bántani akarlak,de nem kellene tovább menned még. Az írásodból ítélve okos lány vagy és gondolkozol. Ennyit hagyhatsz szerintem,bár ha belegondolok,hogy én vagyok az anyukád és megtudom,a hajam az égnek áll,hogy mi törénik a kislányommal:D:D:D. Egyet viszont tapasztalatból tudok-bár a barátodat nem ismerem-hogy ebben a korban még minden labilis és a tinifiúk nagy része igazából nem megbízható. Ők a szex fizikai meglétére hajtanak és nem az érzelmekre. Azt csak szeretik elhitetni,hogy célba érjenek. Ne legyél a suliban téma,hogy mire voltál hajlandó! De te jobban ismered. Mégegyszer mondom,várj vele,de ha nem megya,akkor a védekezés legyen az első!!! Gumival csakis!! Mondhatja,hogy időben kiveszi,stb,de ilyen fiatalon ezt tuti nem tudják kontrollálni! Az előváladékban pedig van sperma,az első szextől is lehet gyerek és a ciklusod bármelyik napján,főleg a te korodban,amikor a hormonrendszer még nem stabil.
2014. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az értelmes válaszokat! Az utolsónak: amint írtam, szex szóba sem jöhet 18 éves koromig, a barátom ezt megérti, tiszteletben tartja. És igazából most ha elkezdenék beszélni a barátomról, hogy ilyen-olyan rendes, Jó fiú...hát tisztában vagyok vele, hogy minden lány ilyennek látja, ha szerelmes. De ő tényleg nem az a kanos tinifiú, mint a legtöbb(tisztelet a kivételnek). Elég visszahúzódó, ahogy én is
2014. nov. 17. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért a nagy moralizálás mellett a válaszolók visszaemlékezhetnének a saját kamaszkorukra. 10 hónapja vannak együtt, egy 16 éves fiúnál pont akkor, annyi hormon mellett ez iszonyatos önmegtartóztatás. Ha erre most húzzátok a szátokat vagy nem értetek egyet, gondoljatok bele... szinte minden reggel merevedéssel ébredsz, hormonok miatt teljesen egészséges módon foglalkoztat a szex, és a barátnőd kijelenti, még 4 (tehát négy) évig nem fekszetek le.


Fiatal a lány 14 évesen, ez kétségtelen.


De már nyolcszor lelépett volna mellőle a fiú, ha csak lefektetni akarta volna. Ha párkapcsolathoz érettek már, ha a lány is van már annyira érett, hogy elélvezett petting közben, szerintem onnan már felesleges tudatosan, külső előírásoknak vagy társadalmi szabályoknak ennyire görcsösen felelni meg. Ha a lány kívánja, ha van benne szexuális vonzalom (tehát nem csak a fiú erősködik, hanem a lány is vágyik rá), akkor egyikük sem fog ettől sérülni, nem lesz kártékony.

2014. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak nehéz nyugodt szívvel pettigelni(többek esetében szexuális életet élni, mert nem egy 13éves lányt ismerek, akik aktívan szexelnek) , ha a társadalom alapból elítéli a fiatalok párkapcsolatát. És itt most nem azokra az érzelemmentes kapcsolatokra gondolok, amelyekben csak a szex a fontos, hanem amikor 2fiatal őszintén, nagyon szeretik egymást(amennyire ilyen korban lehet)
2014. nov. 17. 16:13
 10/11 anonim ***** válasza:

" Az eszem azt mondja korai volt, viszont a szívem mást állít."


Ne fogd a szívedre, kérdező. Annak ehhez semmi köze sem volt. Sokkal inkább a huncut kis hormonoknak.

2014. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!