Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amelyik férfi 30 éves koráig...

Amelyik férfi 30 éves koráig nem kellett senkinek, mert így alakult az élete, dönthet úgy, hogy végleg feladja a párkeresést?

Figyelt kérdés
Megtehetné, hogy soha többé ne higgyen a párkeresésben és ezt az energiáit inkább teljes gőzerővel a hobbijának és a munkájának szentelje?
2014. okt. 13. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Én is 30 éves korom után lettem "kelendőbb".
2014. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen szerintem.
2014. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, ha holtponton van pihenjen, foglalkozzon a hobbijával, aztán frissült fejjel és pozitívan kezdjen el újra ismerkedni. Úgyis meg fogja tenni. Megtehetné, hogy nem, de ez nem fog megtörténni.
2014. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség lenne mert gondolom eddig a külsője miatt utasították vissza a tizen huszonéves lányok de 30 év felett a nőknek már más szempontok is fontosak lesznek úgyhogy ha normális ember simán találhat még nőt
2014. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint lehet úgy párt keresni, hogy közben a hobbidnak is élsz és dolgozol.

Mindenki megtalálja a párját. Szórakozóhelyek, vagy csak az utcán.. ki kell mozdulni a nagy világba!

2014. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megteheti, de az nem azt jelenti, hogy egy nő/lány se fog beleszeretni.
2014. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Semmit se szabad erőltetni, mint ahogy a párkeresést sem. Nem ismerlek lehet kéne változás, többet adni magadra, nem tudom, de ezen kívül a párkeresés erőltetése helyett inkább a hobbiddal és munkáddal foglalkozz, sose tudni, hogy hol találkozol az igazival ;)
2014. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érintettként annyit tudok mondani, hogy a tapasztalatlanság olyan dolog, amit nem nagyon lehet behozni. Ha vállalod, hogy hazugságban élsz, és el tudod leplezni, akkor lehet szerencséd. De ha őszinte típus vagy, akkor tényleg gáz van, mert ebből a szempontból nincs kegyelem.
2014. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megteheti, mért ne tehetné? Ami azt illeti, én ezt már tizenkét évesen megtettem.
2014. okt. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 28 éves koromtól 31 éves koromig nem volt senkim, borzalmas 3 évem volt, ugyanúgy próbálkoztam ahogy előtte, de semmi, mintha valami megváltozott volna.


Aztán 31 évesen végre megismerkedtem egy lánnyal. Az 7 hónapig tartott :)

Most megint egyedül....a f***aszom kivan.

2014. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!