Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak ismerkedés után nem jövök be, van esélye még hogy változik a dolog?

Figyelt kérdés
Egy lányt 5 hónapja ismerek, az első két hónapban még úgy volt hogy majdnem járunk, de aztán egyre többet találkoztunk és nem tulzottan jövök be neki. Lehet ezen változtatni?
2014. nov. 17. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, anélkül hogy közel sem voltam ahhoz, hogy járjak vele :D De én minden tőlem telhetőt megteszek, hogy jobban nézzek ki és nem miatta, hanem egyszerűen szeretném magamat jól érezni a testemben, aztán ezek mellett természetesen nem adom fel az első "nem jössz be nekem"-nél, inkább visszaveszek a tempón, tartok egy bizonyos távolságot, hogy ne legyek lelki szemeteszsák, de attól még nem mondok le róla, amíg egy jól időzített "Szeretlek, örülnék ha több lenne köztünk." vagy valami hasonló mondat után nem közli teljesen egyértelműen, hogy ebből soha nem lesz semmi :D Én ezt gondolom erről, én így csinálom, hogy ez neked mennyire volt hasznos, azt nem tudom, de azért reménykedek egy zöld pacsiban :)
2014. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod h nem kellenél neki? Rólam is ezt hiszi egy srác én meg lépnék is felé mert rájöttem h csakis ő kell, csak már abszolut nem érdeklődik felém sőt egy másik csajnak teszi a szépet.:-/
2014. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem jössz be neki, akkor esélytelen. Ha van egy kis vonzalom, de tényleg csak apró, akkor még lehet esélyed. 19/L
2014. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!