Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Mar nem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mar nem szeretem, es van egy olyan erzesem hogynem is szerettem. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Ossze jottem.egy fiuval 1 hete. Ugy volt hogy ott alszik es azz hittem erzek valamit iranta. De feltunt XY es csokoloztam vele. Es a ugy tunik hogy a masik fiut nem is szeretem mar. Mit tegyek ? Nemtudok szakitani vele :(
2014. nov. 17. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál?

Találkozzatok, és mondd el neki, hogy: figyelj Józsi, magamba néztem és rájöttem, hogy nem szeretlek téged, ezért nem akarom tovább pazarolni sem a te, sem az én időmet. Nem akarok veled járni. Ne haragudj, ha megbántottalak, most mennem kell. Szia!

Zárójelben megjegyzem, hogy a korrekt tájékoztatás jegyében hozzátehetnéd, hogy mellesleg egy r*banc is vagy, és ő sokkal jobban járt, hogy nem kell veled lennie többet. De ezt úgysem fogod megtenni.

2014. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még egy jó tanács: fiúk cserélgetése és átverése helyett sulira koncentrálj, főleg nyelvtan órán figyelj jobban oda. Mert ez amit ideböfögtél az értelmezhetőség határát súrolja mind helyesírás, mind stilisztika szempontjából.
2014. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ertelmes kommentek ..telefonrol irok. R*banc nem vagyok. Valtoznak az emberek erzesei. Ertelmes valaszokat vartam es nem.oltasokat :(
2014. nov. 17. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Adtam értelmes választ, arra nem is reagáltál (köszönöm esetleg?), csak a többire. Erre mondhatnám, hogy elég lett volna egy szívesen, álmentségekre nincs szükség. Telefonról is lehet helyesen és összeszedetten írni, nem hinném, hogy megakadályozná egy program, hogy átolvasd a szöveget mielőtt elküldöd.

Másik: az érzések persze változhatnak, nem is ezzel van a probléma. Hanem a sorrenddel. Ha megváltoztak az érzéseid, boldogtalan vagy, akkor szakíts, megcsalás nélkül. Ha nem mondasz a mostani fiúnak semmit, szerencsétlen honnan tudja meg azt, hogy már nem akarsz vele lenni? Komolyan kérdezem. Honnan, hogyan? Képzeld magad a helyzetébe, te nem egy szemét hazudós ribinek tartanád magad, ha rájönnél, hogy hülyének néztek? Dehogynem.


Miért nem tudsz vele szakítani? Zsarol valamivel? Azt ne hagyd, ha komoly a dolog kérd szüleid/barátaid/rendőrség segítségét!

2014. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok r*banc. Epp ezert tettem fel ezt a kerdest, hkgy hkgyan szakitasak vele vagy mit kellene tennem ? A helyesirasomat meg nem kell izelni telefonrol nem fogok helyesen krni ha fejre alltok akkor sem. Koszonom a valaszt. De ne r*bancozz kerlek! Azert megis csak. Nem ismersz. Legyszives ne nyilvatnita velemenyt rolam! Koszonom! Megmondtam neki. Eredmeny: megolelt elkezdett sirni..es mondta hogy: kerlek ne hagyj el nagyon szeretlek biztos o a hibas..en meg mondtam hogy miattam. Elmondtam neki..es azt mondta hogy nem erdekli..mert.nagyon szeret.. es megbocsajt.. :(
2014. nov. 18. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Na így már mindjárt más! :)


Most viszont nagyon következetesnek kell lenned, a szakítást illetően. Nyilván rossz látni, ha valaki miattad érzi rosszul magát, de ebben az esetben erről te nem tehetsz, nem vagy hibás, és nem szabad megsajnálnod. Ez talán keményen hangzik, de tényleg nem szabad szánalomból még csak elgondolkodnod sem azon, hogy folytasd ezzel a fiúval. Túl fog lépni rajta, ebben biztos vagyok.

Ne vedd fel vele a kapcsolatot mostantól jó ideig, ha teheted. Ne vedd fel, ne írj vissza. Még annyit sem, hogy "hagyj békén!". Egyszer már elmondtad mi a helyzet, a többit neki kell elrendeznie magában.


Hajrá, és sok boldogságot XY-al! :)

2014. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom!:)
2014. nov. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!