Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan valljam be a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be a barátnőmnek hogy kiejtettem a hörcsögét a nyolcadikról?

Figyelt kérdés
Ma délután voltam barátnőméknél, akik tízemeletesben, a nyolcadikon laknak. Míg ő elment zuhanyozni, odaadta a hörcsögét hogy vigyázzak rá az erkélyen. Igen ám, de amíg én rágyújtottam, addig a hörcsög szépen kiesett az erkély rácsa alatt a nyolcadikról (valószínű kilapult, nem néztem meg). Miután bementem, azt mondtam neki hogy már visszatettem a helyére. Miután megvolt amiért mentem (szex) hazamentem, erre most látom hoy írt hogy nem találja a hörcsögét. Mit mondjak neki? Bevalljam? Félek hogy szakítana velem.
2014. nov. 17. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

istenem..5 év alatt ez a legjobb kérdés amit olvastam :D

mondd hogy megetted amég fürdött :D

2014. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Szuper ez a kérdés..:D köszi, rég nevettem ilyen jót..:) De azért sajnálom szegény hörcsögöt..:/
2014. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Most akadtam a kérdésre, feldobtad az estém. ;-P

Nem irigyellek, szerencsére sosem kerültem ilyen helyzetbe.

Szegény höri.

Aztán mi lett, írd le.

2014. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Zoliii!!! Hogy tehetted ezt velem?? Azt hittem sohasem hazudnál nekem. Ne számíts több szexre!!!
2014. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2014. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ugyanolyat, vidd el neki, és mondd, hogy "a kis ravasz bemászott a zsebembe/táskámba". :D És mindenki jól jár. ^^
2014. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Mond el neki. Őszintén, megérdemled, hogy szakítsatok. Neked kellet rá vigyáznod. És nem oda kellett volna raknod, úgyhogy azért is hibás vagy. Őszintén meg kell mondani. Ha meg elpusztult, elveszett, akkor méginkább el kell mondanod. Erre mondják, hogy "A hazug kutyát előbb elérik, mint a sánta kutyát". Vagyis rájönnének, hogy hazudtál. Különben sajnálom szegény kis hörcsögöt... :-(
2014. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A hazug embert érik utol, nem a hazug kutyát. :D

Amúgy ja, elég bunkó vagy.

2014. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hogy esett le?! Rád lett bízva, te vagy a hibás. Ja, és az is élőlény, szóval gratulálok. Megérdemled, ha szakítanak veled.
2014. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
#18-as: Na, és te mi vagy??? Teneked jó érzés lenne? Ő is élőlény, csak nem ilyen formában. Neked se lenne jó, ha a 8. emeletről kilöknének. #19-esnek meg igaza van.
2014. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!