Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után voltatok wc-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után voltatok wc-n először a párotoknál?

Figyelt kérdés
Mikor ideális ez? :D
2014. nov. 17. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Amikor kellett. Nem szabad ebből problémát csinálni. Természetes dolog, és inkább egy kis szag, mint egy bélcsavarodás amibe bele is halhatsz.
2014. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Amikor unod akkor már leszarod

2014. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal, mert annyira izgultam hogy rám jött a f.shatnék. És választhattam hogy vagy a gatyába vagy a vécéjükbe. Simán megkérdeztem elmehetek-e, azt mondat miért ne, alap dolog. Nem csináltam büdöst meg koszt, szóval fel sem nagyon tűnt neki. Nem kunszt, alapvető szükséglet. Akkor menj amikor kell, normális ember ilyenen nem akad fenn, pláne a párjánál, elvégre ő is ember.
2014. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora állatok vagytok.lol.
2014. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor aludtam nala. Kimentünk a városba kicsit sétálgatni,mar akkor ereztem,hogy kell...Ram jott a hasmenés... Mondtam neki,hogy igyekezzunk haza,mert pisilnem kell,erre mondta,hogy semmi gond,neki is. Hazaértünk. Mondta,hogy menjen csak én először... En meg mondtam,hogy o Menjen először.. Nem akartam,hogy büdibe menjen utánam...meg akkor nyugodtabban tudtam volna végezni a dolgomat... Vegul én menten elsőnek,persze belem szorult a dolog,nem ment....5 perc kínlódás utan feladtam... Aztán szerencsére,mikor,fürdött,megoldottam a masik klotyon. :D
2014. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ez függ sok mindentöl,pl.h rég ismeritek e egymást,AZ én párom második nap után ment el,de elviccelte AZ egészet,ìgy nem volt olyan kellemetlen :)
2014. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az első alkalommal mikor nála volt a randi! a wc sokat el árul a gazdájáról!!! az az mindent!
2014. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!