Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen feltekeny vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen feltekeny vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleg csak arra gondolnom, hogy a baratom egy masik lanynak akar csak a mosolyat szepnek talalja, mar az ideg megesz. Pedig az agyammal tudom, hogy vannak nalam sokkal szebb vagy csinosabb lanyok, es hogy a baratom nem csalna meg. Nem is nezi meg a csajokat, nem is dicser senkit. De pl mikor tv-t nezunk es felbukkan egy lany, csak arra gondolok, hogy vajon most mit nez.. Tudom, hogy ez beteges, ezert kerem a segitsegeteket. Nem szoktam hisztizni sem, szova tenni sem semmit, de erzem, hogy belulrol megemeszt! Tegnap este az agyban elalvas elott szobajott az ovis szerelem. Mondta, hogy o az XY-ba volt szerelmes. Es azt is, hogy most se rossz. Masnap megneztem facebookon a lanyt es sirva fakadtam, hogy tenyleg milyen gyonyoru. Mindent megkapok a baratomtol, egy nap 3-4-5x is megkivan.. Szoval nem ad ra okot, hogy feltekeny legyek! Nem ertem magam komolyan! Probaltam agyban eldonteni, hogy na most eleg, de ugyanugy forrongtam magamba. Nem akarom elvesziteni! Lehet, higy az is kozrejatszik, hogy most koltoztunk kulfoldre, eb a nyelvez meg nem beszelem es csak o van nekem itt! Mas barataimnal sose voltam ilyen..

24/L



2014. nov. 17. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a mi segítségünket kérd, hanem egy szakemberét.
2014. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eb a nyelvez = en a nyelvet.. :D
2014. nov. 17. 20:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat mint mondtam, a nyelvet nem beszelem meg, itt nehez lesz.
2014. nov. 17. 20:04
 4/5 anonim válasza:

Valóban nem lenne rossz szakemberhez fordulni.


Egyébként a féltékenység a saját félelmeink kivetítése másokra. Gondold végig mitől és miért félsz!


Félsz hogy nem vagy elég szép?

Félsz hogy külföldön egyedül maradsz ha elhagy és akkor mihez kezdesz?

Félsz hogy nélküle nem leszel Önmagad?

Miért?

Egyrészt a félelmeinket otthonról is hozzuk mondjuk a szüleink oltanak be állandó aggódásaikkal. Vagy a főnökeink lekezelő dumája "táplálja" a lelkünket. Esetleg egy valamilyen trauma ami az élet során ért. Sok minden lehet amit fel kell dolgozni, vagy szembenézni velük.

Ezt mindet fokozza, hogy elesetté válunk egy másik országban.


Csak Ő van ott neked...


Próbálj több önbizalmat szerezni, ami nem túl könnyű tudom: új ruhákkal, új frizurával, kikapcsolódással, haverkodással, új barátok szerzésével (buli, tánc) jó munkahely váltással. Nézz előre! El kell hinned hogy egyedül és képes vagy dolgokra. Emelt fővel büszkén nézz a tükörbe és kis rövid távú célokat kitűzve menj előre. A sok kis cél megvalósítása boldoggá tesz és magabiztosabbá. (Azaz nem kell egyből azt kitűzni célul hogy halál gazdagok leszünk és egy kabrióval fogunk a saját casinónkba menni reggelente.) A sok pici siker közben úgy fogod érezni, hogy mindent megteszel és büszke lehet rád a barátod is!


Mindezt úgy írtam hogy szerintem ennyi írás kevés ahhoz hogy segíteni tudjak mert nem ismerlek, úgyhogy csak azt fogadd abból amit írtam, amit úgy érzel rád vonatkozik.

2014. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van ilyen ismerősöm aki sokszor munkanélküli és unalmában még követi is a barátját. Naponta legalább 5 ször beszélnek és megannyiszor megsértődik ha szerencsétlen srác nem veszi fel a telefont, mert az meg dolgozna,például kocsit vezet, vagy tárgyal valakivel!


Nekem például annyi munkám van hogy abszolute nincs erre időm meg energiám. Ha meg mást is megnéz úgy érzem hogy nincs hozzá közöm, no nem is érdekel annyira, Sőt. Van hogy ha egy esztétikus nőt látok megmutatom neki és jót mosolyog rajta.

Nem ettől függ hogy mi szeretni fogjuk egymást vagy sem. (23 éve vagyunk együtt)

2014. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!