Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarnának titeket az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarnának titeket az anyagi különbségek?

Figyelt kérdés

Ha a párotok családja olyan tehetős lenne, hogy olyan dolgokat megengedhet magának, amiket mondjuk összes ismerősöm közül senki, és higgyétek el, ti sem találnátok többet ennél valószínűleg ismerőseitek közül. Ellenben a te családodnak annyira nem lenne pénze, hogy már az is nagy dolog, ha félévente a mekiben esztek egyet?


Sosem voltam anyagias, de mondok egy példát: ha mondjuk megtudom, hogy a párom hawaiira utazik a családjával, miközben mi a hónapvégi szendvicseken élünk, akkor mindig rossz érzés fog el. Valami szorongat és egyben rossz érzés is,hogy tudom, soha nem tapasztalhatok meg közel sem annyi dolgot (sőt egyáltalán), mint ő. Tudjátok, ez olyan, hogyha bekerültök egy elitsuliba és mindenki gazdag, te is rosszul érzed magad. És most a legközelebbi személyről van szó.


Szerintetek ez ellen lehet valamit tenni vagy ilyen nagy különbségekkel mindig is ezt fogom érezni mellette?



2014. nov. 17. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
inkabb arra ugyelj, hogy megtartsd a parodat, hatha az meglenditi a szekeredet
2014. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ehh, nem. mint leírtam, ez nekem nagyon rossz érzés, és nem akarnék elfogadni tőlük semmi támogatást (ha pl ez egy koncertmeghívás, nyaralás, akármi lenne), égne az arcom
2014. nov. 17. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezt fogod érezni.

Nekem egy pincér ismerős mesélte lagzin volt felszolgálni gazdag-kevésbé pénzes párocska volt, az egyik asztal soron drága italok, a másik asztal soron slice kóla. Azért ez elég szomorú. Arról nem is beszélve, hogy a két rokonság nem szokott egymással jól kijönni.

2014. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiiii ***** válasza:

Igen, talán zavarna.

Én sem vagyok anyagias, de azért vannak végletek, amik már zavaróak.

De, ha jó kapcsolat lenne, és harmonikus, egy idő után ez már nem is lenne fontos.

2014. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "párod" ha valóban a párod, akkor figyel a rokonaidra, és neked egyetlen szót sem kell mondani, de tenni fogja a dolgát, úgy hogy soha senki nem fogja rosszul ill.kevesebbnek érezni magát annál akinél perpil fut most a szekér . Ha a párod, és természetesen ha ember.
2014. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!