Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyagi különbségek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyagi különbségek miatt vannak félelmeim, más is volt már így?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon jól keres míg én csak vergődök hónapról-hónapra.Legtöbször ő fizet mindent,persze ha tudok én is beszállok,de nem igazán tudok.Nagyon rossz érzés kicsit olyan mindha kihasználnám,pedig nem akarom....Akikkel eddig együtt voltom ott kb felessbe ment minden.Soha nem is vártam volna el,h fizessenek mindent....Beszélni még nem beszéltem vele erről,de nem is nagyon merek,mert nagyon kellemetlen nekem.

Kettőnkről tudni kell,h évek óta kerülgettük egymást,de mindíg elsodródtunk egymásmellől,de végre sikerült egymásra találnunk :) Az érzéseimet nem tudnám leírni amit iránta érzek és éreztem az évek alatt...Ő is hasonlón ment át mint én bár ő szerintem nem ennyire mélyen.

Férfiak ti ezt,h élitek meg ha ilyen kapcsoltaban vagytok?


2014. ápr. 15. 17:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az lemardt,h én 23 és a barátom 30 éves
2014. ápr. 15. 17:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig beszelni kene valahogy rola, h felesbe fizessetek es probaljon tekintettel lenni rad es anyagi helyzetedre. Azert is ajanlom egyeztetni, mert pl nekem volt exem, aki "ramolvasta" az osszes ajandekat, mondvan mennyit koltott ram. Persze, amiket kapott, azokrol szo nem esett.
2014. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szívesen fizetek mindent én, ha cserébe a lány is tudja, hol a helye és miután mindent én fizetek, meg hurcolászom a fenekét a kocsimmal és beköltözhet a lepukkant albérletéből hozzám, akkor mondjuk nem pattog hogy egyenjogúság van ezért én álljak oda mosogatni... ha nem vagyunk egyenlők ezen a téren, akkor ne erőltesse máshol sem, én megosztom vele a jómódot, ő kíméljen meg az otthoni szarságoktól, ennyi.
2014. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az a baj nála még a felét sem igazán tudnám kifizetni,mert eléggé nagy igényei vannak én meg jóval egyszerűbben élek....

Mióta ismerem azóta félek ettől a különbségtől,bár régebben nekem is jobban ment,bár közelsem annyira mint neki ....

2014. ápr. 15. 17:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele. Ne vegyetek extra dolgokat, amit csak ő tud kifizetni.
2014. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A baratnommel lassan 2 eve vagyunk egyutt, en jol keresek 4* annyit mint o aki meg anyukajat is tamogatja mert rakos beteg.

Nekem nagyon rossz, mert soha nem akar tolem ajandekot elfogadni.

En meg rosszul erzem magam, hogy uj ruhat es mobilt veszek o meg nem akar soha semmit! Ezek miatt neha veszekszunk, nem erti meg, hogy erte is dolgozok es ha lesz a gyerekunkert vagyis a csaladomert!

Megertem de o nem ert meg engem.

Beszelj errol a baratoddal mert ha szeret akkor szamara biztosan nem gond (ha van mibol), hogy o tobbet fizet.

Az altalanos nezet is az hogy a ferfi tartsa el a not/csaladott

2014. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ilyenről nálam szó sincs,bár nem "kuss a nevem"

Bármit kér teljesítem, elpakolok és elmosogatok,ha fáradt szó nélkül maszírozom, szeretgetem stb.De leszögezném én ilyen vagyok és nem azért,mert pénze van,ha nem lenne akkor is ilyen lennék.

2014. ápr. 15. 17:31
 8/13 A kérdező kommentje:

az baj nem tudom,miként hozzam elő a témát...legszivesebben sírva elszaladnék ilyenkor...

Még nem is volt nálam,mert kicsit szégyenlem előtte ahol lakok....Nem putriban lakok vagy ilyesmi,de csak idén kezdjük a felújítást a házon,mert tavaly vettük és most eléggé szarul néz ki...

2014. ápr. 15. 17:38
 9/13 anonim ***** válasza:
ezekszerint nincs meg a bizalom.
2014. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor eltartott vagy?

szerintem ez írtó gáz

2014. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!