Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem volt még párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még párkapcsolatom, mit mondjak a 10 éves érettségi találkozómon? Mindenkinek családja van, nekem még barátnőm se volt. Nem lesz nagyon kínos vagy hazudjak inkább?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam a nők bálványa, de nagyon jó kapcsolatban voltam minden csajjal egészen addig amíg be nem próbálkoztam. Onnantól az eddig haver-barát mindenféle gúnynevet adott, kinevetett, stb. Középsuliban nem is volt nagy téma hogy nincs senkim, mindenkinek volt szeme. Én voltam a vicces srác a suliban, védekezésképpen humoros történeteket gyártottam abból hogyan utasítottak vissza a csajok. Ennek sikere volt, mindenki mondta hogy "mekkora állat vagy", nevettek a sztorikon ahelyett hogy lesajnáltak volna vagy azért nevettek volna ki hogy mekkora lúzer vagyok.


Most hétvégén lesz a 10 éves érettségi találkozónk. Utánanéztem, utánakérdeztem mindenkinek. A 90%-nak családja van, gyerekei. Akinek nincs az terhes vagy elvált gyerekekkel. Esetleg házasodik, már házas vagy komoly párkapcsolatban él. Nekem meg ugye nem volt még senkim soha. Szűz nem vagyok, de azt is úgy kell elképzelni hogy a haver csaj akivel részegen összejöttünk másnap megfenyegetett hogy ne merjem ezt senkinek elmondani. Meg amúgy is szerinte úgyse hinné el nekem hogy ő lefeküdt velem.


Mindenkinek a találkozón mesélnie kell magáról, de előbb utóbb szóba fog kerülni a dolog. Kikerülni nem akarom a bulit mert úgyis találkozni fogok majd velük valamikor. Nem tudom mit kéne csinálnom. Szégyellem hogy nem volt még senkim, pedig nagyon szeretnék családot én is.


Mit mondjak nekik?

- Adjak elő egy viccekkel spékelt sztorit mint régen? Tartok tőle hogy már inkább szánalmasnak fogják azt gondolni ami a suliban még nagy poén volt

- Valljam be az igazat? Akkor is félek hogy lesajnálnak vagy még "meg is akarnak menteni" (főleg a csajok)

- Hazudjam azt hogy van egy barátnőm?


Mit tudtok tanácsolni?



2014. nov. 18. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Az a tiszta, ha vállalod magad, és ne érezd kínosnak a szitut. Nekem tavaly volt a 10 éves érettségi találkozóm és elég vegyes a kép. Olyan is maradt egyedül, akiről nem is gondoltam volna. Volt, aki a 10 év alatt férjhez ment, gyereket szült, elvált. Ez jobb?
2014. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Mondd azt, hogy most éppen nincs senkid.

Azt nem kell ecsetelni, hogy eddig sem volt.

Ha nagyon faggatóznak, akkor mondd, hogy persze volt, de nem úgy alakult, ahogy vártátok, így egyenlőre még nem találtad meg az igazit.

2014. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Legszívesebben azt mondanám hazudj, de ez csak még több bonyodalmat szülne és nem lenne kifizetődő.


Mond el az igazat még akkor is ha kellemetlen.


Nem kell elviccelni, mert az nagyon erőltetettnek hatna. Légy laza, add elő, hogy ilyen az élet és majd csak jön az igazi. Nem baj ha kicsit szánakozó vagy, de semmiképp se légy sajnálatra méltó. Lesz egy-két hátba veregetés, de ha jól csinálod hamar túljutnak a dolgon.


Szerintem ez a legjobb megoldás.


Kitudja, talán pont ők lesznek ahhoz akik hozzá segítenek a következő párkapcsolatodhoz. :)

2014. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon egyszerü ne menj el
2014. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Ez annyira tipikus, hogy baratnak jo vagy, de ha tobbet akarsz, azonnal ellensegesek lesznek veled.
2014. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Amugy meg ne menj el! En se mentem el most, csak masfele okokbol.
2014. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Nekem legalább kapcsolatom volt már így nem hazudok majd túl nagyot :D De nálam jobban fenn fognak aadni azon hogy még mindig ugyanazoat a ruhákat hordom mint akkor, meg hogy csöves életszinvonalom mozgok, mert nme fogok tudni fizetni a kaját és saját becsempészett szendvicsem fogom enni...
2014. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Az életed többi részéről nyugodtan beszélhetsz. Nem kell a beszámolódnak feltétlenül a családról szólnia, ha nálad még nem ez van előtérben. A nőkkel kapcsolatban nyugodtan mondhatod az igazat, miszerint nincs komoly kapcsolatod. Nincs ebben semmi, nem vagyunk egyformák.
2014. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Ne arról beszélj ami nincs. Beszél valami másról, például hogy hol dolgozol, hol élsz, merre jártál a világban, vettél autót, vettél motort...
2014. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Felesleges a hazudozás... ! Jelenleg nincsen kapcsolat! Ennyi! Nem kell magyarázkodni.
2014. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!