Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindenki a párkapcsolatom ellen van?

Figyelt kérdés

Olyan rosszindulatúak a rokonaim a barátommal kapcsolatban. A megnyilvánulásaikból látszik, hogy lenézik, nem tartják sokra, azt hiszik, hogy csak kihasznál, én fogom eltartani stb. Ma is megkaptam azt, hogy "de ugye nem hozzá akarsz menni feleségül???" Mondtam, hogy de... Erre elkezdik, hogy "még fiatal vagy, előtted az élet, hátha megtalálod az igazit". Miért nem képesek felfogni, hogy nekem Ő AZ IGAZI???!

Bármennyire is védem a barátomat, sose fogják felfogni, hogy életemben nem szerettem még így senkit és nem is fogok, nem is akarok!

És nincs igazuk abban, hogy cikizik, mert teljesen csak én ismerem, én tudom, hogy mi a helyzet vele.


2014. nov. 15. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyenkor elgondolkodni, mert ők többen is vannak, és nem is rózsaszín felhőn keresztül szemlélik a világot.
2014. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy ők nem ismerik a teljes történetet, ők csak a felszínt látják, nagyon sok dologról csak én tudok, és így hibás következtetéseket vonnak le.
2014. nov. 15. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért néhány dolgot írhatnál, hogy miért is gondolhatnak ilyeneket, illetve mi az, amit te tudsz, de ők nem.
2014. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném itt leírni :S De a lényeg, hogy tisztában van a nem túl fényes helyzetével és tényleg mindent megtesz annak érdekében, hogy változtasson rajta. A rokonaim meg azt hiszik, hogy semmit nem csinál. Tanulásról, munkáról van szó, ennyit elárulhatok.
2014. nov. 15. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, én férfi vagyok és ezt az utat már többször is megjártam. Összejöttem sokszor olyan lányokkal, akikkel belátom így utólag, hogy nem kellett volna.


Legutóbb konkrétan én tartottam el a lányt a végén, miközben ő lefeküdt a fél várossal a hátam mögött. Mindenki mondta, hogy hülye pi csa ez és csak kihasznál, de senkire nem hallgattam.


A végén végül én jártam meg. Érdemes lenne átgondolnod azt, amit a többiek mondanak mégiscsak.

2014. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod, de biztos, hogy nem fogom átgondolni. Tökéletesek vagyunk egymásnak, nagyon jól kiegészítjük egymást és nem fogom csak azért elhagyni mert fiatal korában zűrös családi körülményei miatt erre a sorsra jutott, főleg, hogy mindent megtesz a változás érdekében. Már az alatt az 1 év alatt, amióta együtt vagyunk, rengeteget változott, nagyon jó hatással vagyok rá, ezt az ő rokonai mondták nekem.
2014. nov. 15. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, a véleményüket mindenképpen érdemes meghallgatnod. Veled ellentétben nem rózsaszín napszemüvegben látják a világot, úgyhogy akár érdekes meg hasznos is lehet a mondanivalójuk. Ha meg nem, legalább nem foghatják azt is a párodra, hogy hisztis lettél miatta, meg pukkancs, meg nem kommunikálsz, meg el akar marni tőlük.


Tudom, hogy rosszul esik, amit csinálnak, de ha egy kicsit nyugodtabban kezelnéd a helyzetet, lehet csillapodnának a kedélyek. Nekem az érződik a kérdésedből, hogy tök mindegy mit mondasz nekik, úgysem hiszik el. Úgyhogy én a helyedben abbahagynám a bizonygatást, és hagynám, hogy az idő igazoljon benneteket.


(Kissé hasonló cipőben járok.)

2014. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!