Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan növelhetném a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelhetném a párom önbizalmát?

Figyelt kérdés
Kicsit idegesít, hogy féltékenykedik, és nem tetszik neki a külseje. Van valami tapasztalatotok? Tudnátok tanácsot adni? (Nő)
2014. nov. 18. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
erre nincs gyógyszer
2014. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fasza...
2014. nov. 18. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
A féltékenysége önmagából indul ki, ezért azt kellene elfogadnia vagy elfogadtatni vele, hogy őt szereted úgy, ahogy van.
2014. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, épp az lenne a kérdésem, hogy hogyan?
2014. nov. 18. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából a féltékenység, és az önmagával való elégedetlensége is az ő saját problémája, és magában kell rendeznie. Mivel a féltékenysége az elégedetlenségéből fakad, ezért érdemes az utóbbit megszüntetni először is. Ha elégede3tlen a külsejével, gondolja át, hogy miért, és tegyen ellene. Gyúrjon például, vagy menjen el fodrászhoz, stb. Ha már elégedett magával, a féltékenysége nagyban csökkenni fog, mert az önbizalma kiegyensúlyozza. Tehát nem feltétlen neked kell az ő önbizalmát növelned (bár te is kihozhatsz belőle többet talán valamilyen módszerrel, de nem a te dolgod első sorban), hanem neki kéne stabil férfiként viselkednie.

Ez az én kis véleményem. (24/F)

2014. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A (Nő) alatt azt értettem, hogy ő nő.
2014. nov. 18. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaa, én eddig azt hittem, te vagy a nő :D Bocsi, akkor értsd kifordítva, amit írtam :D
2014. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én önbizalomhiányos lány vagyok, a legtöbbet baráom azzal segít, hogy érezteti hogy szeret, és hogy neki ez nem probléma hogy ilyen vagyok, meg sokat bókol. Rengeteget javult az önértékelésem mióta vele vagyok. Igenis sokat tud segíteni egy figyelmes pár.
2014. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!