Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak újra? Rettenetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak újra? Rettenetes csalódás! (Normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés
Volt egy fiú aki nagyon tetszett írtam is itt róla de tegnap láttam hogy a facebookon megváltoztatta a profilképét és láttam hogy az van odaírva hogy a képen:˙(a csaj neve volt).Én rákerestem a csajra és bejelöltem(ál facebookal) ma pedig látom hogy kiírja a facebook hogy kapcsolatban vannak. Tudtam hogy ez lesz belőle mert ő két évvel idősebb nálam gondolom a csaj vele egykorú ez nekem nagyon fáj mivel mióta ezt észrevettem azóta kicsípem magam meg minden és így az egész kárba ment pedig úgy vettem észre hogy tetszem neki mondjuk soha nem beszéltünk egy szót sem egymáshoz. Én hülye hogy is gondolhattam hogy lesz köztünk valami. Szerintetek vegyem vegyem fel a csajjal a kapcsolatot én tudjak meg róla többet és ha szakítanak próbálkozzak újra?Már többen is mondák hogy folyton néz!

2014. nov. 19. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltasd magad. Nézni nézhet, de nem veszi a fáradtságot és nem megy oda hozzád. Nincs miről beszélni.


Próbálkozni? Minek? Hogy az önbecsülésed a béke segge alatt legyen? Annyi srác lesz még, akinek csak te kellesz majd és nem más csajok.


Még nagyon fiatal lehetsz. Inkább foglalkozz a barátaiddal, szerezz új barátokat, új hobbit, tanulj, éld az életed! :)


A megfelelő pasi meg úgyis megérkezik egyszer!

2014. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csalódás?Mert tetszett egy srác,aki nem is tudott róla és összejött egy csajjal??

Hány éves vagy,egyem meg a szived?

2014. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell összetörni ennyitől,ha egy szót sem váltottatok úgysem voltak iránta komoly érzelmeid. Szerintem keress más srácot,tuti akad még valaki aki helyes és szabad is:)
2014. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Update, hátha érdekel bárkit is a szerelmi történetem😂 Azóta együtt vagyok a sráccal több mint két éve. Amikor kiírtam ezt a kérdést 13 éves voltam, most ahogy olvasgattam vissza a régi kérdéseim bukkantam rá és nagyon elmosolyodtam rajta.

Most 20 éves vagyok. Természetesen a párom azóta már szakított azzal a lánnyal ( a kérdés kiírása után egyébként pár hónapra). Aztán végül ezalatt a 7 év alatt elkezdtünk beszélgetni; majd 5 év barátság után mindennaposak lettek a beszélgetések és két éve boldog párkapcsolatban élünk.

Vicces most visszaolvasni mennyire kétségbe voltam esve ilyenkor; most pedig már együtt tervezzük a jövőt! 💍🤩

2021. júl. 11. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!