Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanakodnátok a barátotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodnátok a barátotokra ha az lenne a kifogása hogy fáradt, meg nem nagyon beszéltek?!

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hm attól függ.egy kicsivel többet mondhatnál
2010. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

mi ellen ez a kifogása?XD ha szex akk: sztem nincs olyan pasi a világon aki nem ugrana neki a bnőjének hulla fáradtan is XD ha már engedélyt kapott a "pálya" használatára XD


hát ha már konkrétan "le se.." ["nem nagyon beszéltek"] akk gyanus:P v ekkora..XD

2010. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem jön,és nem találkozunk mert arra fogja hogy fáradt vagy lusta
2010. jan. 29. 15:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha fáradt, akkor érthető, hogy nincs kedve beszélgetni. Biztos nem díjazná, ha emiatt elkezdeném szekírozni.
2010. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az más. Akkor igen. (Nem volt még ott a kiegészítésed, amikor a válaszom írtam.)
2010. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
igen akkor már gyanakodnék :S mióta vagytok együtt?
2010. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Hogyha meló után mondja ezt,akkor miért lenne ok gyanakvásra? Meló közbe kidolgozza a lelkét is,és tudod,ilyenkor el szoktak fáradni az emberek. Én megértem,hogyha ezután nem lenne kedve semmihez,csak pihenni..Ha fáradt vagyok nekem sincs sok kedvem semmihez..szexhez meg aztán főleg nem..Én nem értem,anélkül,hogy rögtön már gyanúba keverném magam,már fáradt sem lehetek?! Szerintem meg kéne érteni mindenkinek,hogyha mindennap meló van,akkor az ember elfárad,és nincs semmi ereje,kedve a barátnőjével foglalkozni..
2010. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk 1üttt:) Csak az a gáz ho a haverokhoz el megy:S
2010. jan. 29. 15:23
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaa..Haverokhoz nem fáradt,de hozzád meg igen? Háát..nem tudom,én mióta a barátnőmmel vagyok (lassan 3 hónap) a haverokat nagyon elhanyagoltam,1 hónapba ha 1x elmentem velük,akkor is azért,mert nem tudtam a barátnőmmel lenni.

Mert szeretem őt.Nagyon.Nem akarlak elkeseríteni,de ha szeretne téged valamennyire is,akkor nem a haverokkal,hanem veled lenne :S 2 hónap alatt azért már ki tudnak alakulni az érzelmek...

2010. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Többmillióan dolgoznak minden nap, és mégis jut idejük a párjukra, gyerekeikre, barátaikra, házimunkára, szórakozásra, hobbira, stb.
2010. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!