Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakorisággal gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakorisággal gondoltok az ex-barátotokra? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Két éve szakítottam az első pasimmal, akivel 10 hónapig jártunk, és közös megegyezés alapján váltunk el. Ő csókolt meg először, és vele volt az első intim kapcsolatom is. A szakításunk után ő is és én is hamar új párra leltünk, mindketten azóta is ugyanabban a kapcsolatban vagyunk.

A sok eltelt idő ellenére még mindig nagyon sokszor, szinte napi rendszerességgel eszembe jut, bár nagyon ritkán hallok róla (néha egy rövid msnezés). Még mindig látom az okokat, amiért szakítottunk és nem is akarnék újra összejönni vele, jó a mostani párommal, mégsem tudom megállni, hogy ránézzek iwiwen, gondoljak rá. Szerintetek ez normális?


2010. ápr. 15. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

ez van velem is,8 honapja szakitottunk a baratnommel,de minden nap gondolok ra,o szuz volt,de ez van,megegyszer nem kellene nekem mar,hiaba szeretem meg mindig,nem tudom elfelejteni de lehet nem is akarom.22/F


clyde

2010. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hát ez nem normális dolog, hogy nap mint nap rá gondolsz és nézegeted iwiwen.
2010. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Ő az életed része marad, a szeretet nem múlik el, még mindig törődsz vele.
2010. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

=( szegény. én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Volt egy srác nagyon szerelemes lettem belé... de engem elhagyott... :S

azóta nekem is van egy komoly kapcsolatom. de előfordul, ha a mostani barátom megölel, akkor rá gondolok.

nem tudom, szerintem normális. ő volt neked az első... és őt sosem fogod elfelejteni =)

2010. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem se normális. lehet beszélned kéne vele, mert még nem zártad le magadban a kapcsolatot. én biztos nem örülnék neki, ha kiderülne a barátnőmről, hogy a 2 éves kapcsolatunk alatt mindennap a volt barátjára (is) gondolt.
2010. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok:S 5 hónapja van barátom, az előzővel már szakitottunk 9 hónapja, és nekem is sokszor eszembe jut, főleg hogy ebbe a honapban lennénk 1 évesek:S Hát gáz, de nem tudok én se tenni ellene. Szerintem amugy normális...
2010. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem is normális, nekem is sokszor eszembe jutnak az exek, van hogy minden nap :S
2010. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor mikor a párom azt mondja hogy soha nem jut eszébe a 10 évvel ezelőtti (de 6 évig tartó) kapcsolata, aminek elég csúnya vége lett, lehet hogy nem is mond igazat?:(
2010. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!