Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoszthatom veletek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoszthatom veletek ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Érdekes az élet. Sokszor váratlan dolgok történnek. De ne adjátok fel soha. Nekem az a véleményem, hogy nem szabad senki érzéseivel játszadozni. Egy ember akár nő, akár férfi: könnyen megsérülhet érzelmileg, lelkileg.

Sokszor van az az eset, amikor egy nő és egy férfi beszélgetnek, egyre többet, és a végén valamelyik többet fog érezni, de csak az egyik, ezt elmondja, de a másik nem tudja viszonozni. Ilyenkor azt mondom, hogy az aki nem tud viszonozni, ugyan ne viselkedjen bunkón, de kedvesen tárja fel a másiknak, hogy tartsanak nagyobb távolságot, még akkor is, ha ez nehéz még annak is, aki nem tud viszonozni. Higgyétek el nekem, aki többet érez, annak csak nehezebb lesz, ha a másik vele van, hiába mondja, hogy megpróbál barát lenni ő is. Szerintem férfi és nő között nincs szoros barátság, csak egy határokon nyugvó barátság, az egyik többet fog érezni.

Ha viszont tudod, hogy nem viszonoznak neked, akkor ne menny továbbra is a szeretetted után, mert magadat sebzed. Hidd el kedves olvasó, nem hiába írom ezeket. Légy derűlátó, optimista, még akkor is, ha fáj a szíved, mindig tegyél az előrelépésedért, és légy okos, bölcs.

Néha könnyeket csal szemünkbe az élet, s van ami nem jön vissza, de jönnek még szép napok, s lesz még tavasz a szívünkbe.


Sziasztok!



2014. nov. 21. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hosszas közhely, bocs
2014. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igazad van!! lánybarátom aki az egyik legjobb barátom, felhoztam a témát neki h lehetne több köztünk, de ő vissa utasított, megértettem, DE ahol volt tűz, ott parázs mindig lesz!!!
2014. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Révai lexikonban a te írásod szerepelne példaként a "közhelyes életbölcsességek" címszó alatt.
2014. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egy unalmas semmitmondó leírás.
2014. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig titoktartási szerződést is kötöttél...
2014. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok helyen hibádzik ez az írás,főleg ha a saját életemre próbálnám rávonatkoztatni...

Nem mindenkinek olyan jó és érdekes,meg boldog az élet.Ha semmi jó és pozitívum nem történik veled,és hiába vagy kedves másokkal,csak "arconköpnek" visszafelé,akkor hiába vagy optimista,egy idő után megunod.

Nem mindenkinek jönnek szép napok az életébe,még ha mindent meg is próbál tenni érte.Ugyanúgy ahogy nem mindenkinek jön el az életébe a párkapcsolat sem,nekem például soha nem lesz úgy néz ki...

Nem néha csal könnyeket sok embernek a szemébe az élet,hanem szinte mindig csak az van kb. nálam például.

23/F

2014. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te pedig ne általánosíts!

Sokfélék vagyunk, én is akartam már többet, többektől, meg tőlem is akartak többen többet, szóval ez elég gyakori szerintem, és mi mindig megőriztük a barátságot. Akiktől én akartam többet: nem "szenvedek" miattuk, nem "loholok utánuk". (Nyilván kellett egy kis idő, amíg "túltettem magam a dolgon", de ez időleges volt, az emberben legyen ennyi tartás, szerintem, vagy legalábbis én elvárom magamtól) Barátok vagyunk, számíthatunk egymásra, és ez jó, kár lett volna megszakítani a kapcsolatot.

Ha tőlem akarnak többet, akkor természetesen alkalmazkodom ahhoz, hogy ők mit szeretnének, hogyan legyen tovább, de általában a barátságot választják...

2014. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt nem megosztottad, hanem behúztál a csőbe...

a "határokon nyugvó barátság" viszont szép kifejezés, megjegyzem.

2014. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, nem számítottam rá, hogy ennyi válasz érkezik. De van, ami nyugtalanító számomra, én ezt nem rosszból írtam. Persze van akinek ez egy unalmas szöveg, meg nem értem ezt a titoktartási szerződést; de tudom, hogy van akinek mondtam ezzel valamit ez biztos, de ez csak egy vélemény. Akit megbántottam ezzel: BOCSÁNAT.
2014. nov. 21. 17:53
 10/11 anonim válasza:
Jajjjj, de ismerős szöveg, csak kár, hogy semmit sem ér..
2014. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!