Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem azzal az indokkal hogy keveset vagyunk együtt, nem foglalkozok vele, és már biztos ki is néztem az utódját.. ere én mondtam neki hogy" baby ez nem igaz én nagyon szeretlek, és most már látom a problémát megpróbálok változtatok ", de erre ő hajthatatlan volt és szakított velem ,, kissé önbecsülés hiányos a lány na most egy ilyen lánnyal mit kezdjek??
2014. nov. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Most már ne kezdj vele semmit.
2014. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal gagyibb indokokkal szoktak lapátra tenni bennünket, ez még aránylag tűrhető.


De már nem hiszem hogy tehetsz bármit... Még az is benne van hogy már most valaki mással van. Nem lenne egyedi eset

2014. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mokyu! ***** válasza:
Mokyu csak azt tudja tanácsolni ebben a helyzetben hogy adj neki egy mokyut az majd meg mokyuzza és teljesen mokyu lesz tőle, vagy nyaljneki és játszd el hogy nélküle nagyon rossz neked
2014. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Vannak normáis lányok is. Talány korban kicsit felfelé....
2014. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez volt a kifogás.Valójában már nem kellesz neki,és ezzel magyarázta a bizonyítványt.Nem éri meg foglalkozni vele.
2014. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!