Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok kijelentené, hogy neki a munka az első?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Otthagynám!
2014. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én VOLT párom kijelentette, hogy neki a tanulás az első..ezzel még nem is lett volna baj, ha engem mondjuk a második vagy harmadik helyre rak. De ez addig fajult, hogy lassan sehányadik nem lettem...
2014. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha otthonülős munka lenne, és mondjuk nem tudnák dolgozni a párom miatt, biztos én is ezt mondanám.


Jó a magánélet de a munka az alapja.


Ha otthonlévő munkáról van szó, akkor megértelek.

2014. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Hozzávágnám a fejéhez az asztalán tárolt Lenin szobrocskát...
2014. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki,hogy akkor éljen a munkával!
2014. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem a munka lenne az első akkor meg azt hallgathatná, hogy - jaj a barátom nem visz el sehova mert nincs pénze stb....

Ez van, belőled nem fog megélni.

2014. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem otthonülő munka, pont ez a baj. Állandóan dolgozik, sosincs itt.. Felhoztam neki, mire ő teljesen kiakadt, hogy hát neki a munka az első.
2014. nov. 21. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Véletlen nem Thürmer a férjed?


[link]

2014. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jujjj, ilyet az enyém is mondott! *___* Rögtön követte az is, hogy a vér szerinti családja a másik. Tulajdonképpen szívvel-lélekkel támogatom, mert imádom, ahogy lelkesedik a munkájáért, és örülök, hogy ennyire jó a viszonya a családjával.

Szóval a helyzet a következő: azt hiszem elmondható, hogy érezhetően nagyon örül, hogy talált egy olyan barátnőt, aki megérti és támogatja. Állítása szerint még mindig a munkája az első, a családja a második, de a mellékelt ábra azt mutatja, hogy a csillagokat is lehozná az égről a kedvemért :D


Kérdező, ha bevallottan ennyire munkamániás, fel se vedd a kesztyűt! Ha kiakadsz, akármennyire is jogos, azt fogja belőle leszűrni, hogy hárpiázol és választásra akarod kényszeríteni és fenyegetésnek fog érezni. Inkább érd el valahogy, hogy legalább annyi kedve legyen veled lenni, mint dolgozni! ;)

2014. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát végül is van esze.

Nyilván nem esik jól, de az ember igazából csak magára számíthat...A megkeresett pénz csak a saját hülyesége miatt mehet el, viszont a pár az gondol egyet, és otthagy...


19/L

2014. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!