Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fura a csaj. Választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura a csaj. Választ tudna adni valaki?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályomban, akit szeretek (szerelemből), ő ezt nem tudja, de lehet levette már. Néha nagyon kedves és aranyos velem, legtöbbször viszont bunkó. Én jól tanulok, ő nem annyira, lehet ezért féltékeny és ezért bunkózik, nem tudom, de nagyon rosszul esik, mivel én szeretem... A kérdés annyi lenne szerintetek, ha elhívnám randira, akkor igent mondana? Vagy ez a viselkedés azt jelenti, hogy nem kedvel/szeret engem?

2014. nov. 21. 22:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a házinyúlra nem lövünk kommentek nem érdekelnek, szerelemben nem ez számít. És 16/F 16/L.
2014. nov. 21. 22:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Lánchídon verőfényes nappal nyalom ki annak a seggét, aki ezt neked érdemben meg tudja ennyiből válaszolni. Szerencsére nincs rá szükség, mert úgysem fogod elhívni.
2014. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Akkor írd le milyen infók kellenek még? Nem kötözködni kell, hanem ha valami nem egyértelmű, vagy hiányos rákérdezni... A csaj amúgy szingli. Szoktunk beszélgetni is néha, de ez ritka...sajnos...Amúgy ha látnék rá esélyt hogy szeret elhívnám, mert ha nem is szeret és elutasít a barátságunk nem megy rá, mert nincs igazán..Persze mielőtt elhívnám kicsit jobban kezdeményeznék, többet beszélgetnék vele...
2014. nov. 21. 22:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nézek ki rosszul (nem önimádatból írom), szóval a lányoknál reménytelen sem vagyok, barátnőm is volt már. Kicsit félénk vagyok, ez tény, de egy kapcsolatban meg tudok nyílni.
2014. nov. 21. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A viselkedése rengeteg mindent jelenthet, így ennyiből tényleg nem lehet megmondani, hogy mit érez irántad. A legcélravezetőbb, ha kerek perec elhívod valahova. Ha nem akarsz egyből randizni, akkor mondjuk egy rosszul sikerült dolgozata után felajánlhatod a korrepetálást, mondhatsz neki pár kedves, biztató szót. A lényeg, hogy ne legyél nyúl, ha kell a csaj tegyél érte, hogy felfigyeljen rád. Egyébként miből gondolod, hogy "levette" az érzéseidet?
2014. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!