Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelemnek számít az is ha azért engeded el a párodat mert hogy boldogabb legyen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert a szerelem nem önzetlen, ilyenkor csak te akarod "birtokolni" a másikat.
2014. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez szépen mutat a tragikus történetekben de a valójában ebbe a főhös kb. belehalna
2014. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elso, te se sokszor voltal meg szerelmes!!

A szerelem eppen hogy arrol szol hogy o a fontos szamomra, nem a sajat erdekem. Mert a sajat erdeket az esz diktalja, mig az o erdekenek magunk ele helyezese pedig szivbol arad. Es a szerelem nem az esz jateka am, hanem a szive.

2014. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szerelem egy önző érzés. Mondjuk én személy szerint nem voltam még szerelmes, az is igaz:D
2014. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem akarom elengedni a szerelmem...:(
2014. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én elengedtem
2014. nov. 21. 23:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Aztán amikor rádöbbensz, hogy tényleg elvesztetted, mégpedig örökre, akkor majd évekig gyötrődsz, mire lassan elkezdesz felejteni. Ha egy dolgot megtanultam, az az, hogy a szupererkölcsösséggel nem jutsz semmire. Nem fogja senki értékelni, hogy hősnek, jobbnak képzeled magad, és eszerint próbálsz cselekedni. A képlet ennél sokkal egyszerűbb. Ha akarod őt, kapaszkodj bele foggal és körömmel, add tudtára, hogy kell neked, és ne engedd el. Ha mégis menni akar, akkor nincs mit tenni, de meg kell mozgatni az utolsó követ is. Amikor majd utána sírsz, akkor nem fog megvigasztalni, hogy neki akartál jót.
2014. nov. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.Csak mélyebb mint az átlag.
2014. nov. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen! Ha te tudod mi lenne legjobb neki s tudsz tenni érte... ne bántson nem vagy jövőjébe.
2014. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!