Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolathoz segítség?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel távkapcsolatban élünk, immáron 2 és fél hónapja, mindketten 15 évesek vagyunk.

Nagyon szeretjük egymást, minden nap este beszélünk, hétvégéken napközben is. Még nem találkoztunk, tavaszra tervezzük a szünetre.

A probléma, hogy 2 és fél hónap alatt nos....kifogytunk a témákból. Már egy hete ezzel szenvedünk hogy nem tudunk megszólalni, szóval szeretnék segítséget kérni (lehetőleg olyanoktól, akik voltak már ilyen helyzetben,de nem gond ha nem), hogy hogyan könnyíthetünk ezen. A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. nov. 22. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagy baromság 15 évesen.Irtó nagy.
2014. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Lehet. De minket a táv nem érdekel, ez nem az a "d*gjunk vagy semmi" kapcsolat.

Légyszíves a kérdésre válaszolj.

2014. nov. 22. 20:16
 3/17 anonim ***** válasza:

Ja mert ha nem távkapcsolat akkor tuti a szexről szól,és én pedig biztos azért írtam,hát jól félre ismertél aranyapám.

Am nekem volt ilyenbe részem és nem éppen a legjobb a vége.

2014. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Akkor bocsi, de manapság a r*bancok és a páwák közt nehezen találni igazi kapcsolatot.

mi egyenlőre boldogak vagyunk így, és ez a lényeg.

2014. nov. 22. 20:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Elején vagytok még ennek.
2014. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Miért pont tavaszra tervezitek?

A téli szünet előbb lesz. :D És itt vannak az ünnepek, el lehetne menni egymáshoz is akkor ünnepelni.


És egyébként miért várakoztok ennyi ideig?


Én is távkapcsiban vagyok, már 1 év és 8 hónapja, igaz én 24 éves vagyok, de mielőtt találkoztam a barátommal csak 2 hónapot beszélgettünk neten és utána volt a tali.


Szerintem minél előbb legyen meg a személyes találkozó, mert így tényleg ki fogtok fogyni a témákból, ami már úgy tűnik kezdetét is vette. Muszáj, hogy legyenek közös élmények, együtt töltött pillanatok. És akkor könnyebb is lesz a beszélgetés. :)

2014. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Halálra vagytok ítélve..

2 és fél hónap és nincs több téma?? én naponta láttam a csávót és még egy év után is volt téma..

A távkapcsolat alapból nehéz dolog, nagyon keveseknek jönne össze, ahhoz tényleg nagyon türelmes, hűséges meg mittudomén milyennek kell lenni, de vannak olyan emberek is (elég sok) akik egyszerűen elvesztik az érdeklődést ha nem látják, érintik meg a másikat. Én se bírnám ki. Mert ezek a dolgok egyszerűen hozzátartoznak egy kapcsolathoz. Egy csók egy ölelés egy közös séta...

Csak beszéd egy pixeles akadozó kamera és egy nem éppen Dolby minőségű mikrofon segítségével...az halott ügy...

2014. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6:A szüleink nem engedik :(

De teljesen igazad van, mi is ezt szeretnénk :)


#7:Itt egy probléma, van, logisztikailag, ugyanis egyikünknek sincs webkamerája :/

2014. nov. 22. 20:32
 9/17 anonim ***** válasza:

PLáne...

Ettől csak rosszabb lett ugye tudod...

Amúgy ha jól értelmeztem az írásodat. Nem találkoztatok még nincs webkamod...akkor te eddig csak képen láttad őt? EZ még rosszabb így..

2014. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Milyen messze laktok egymástól?


Egyébként sajnálom, de ez nem jó...Nem a távolság a fő gond, hanem az, hogy ennyi idő után nincs miről beszélni. Engem a legjobb barátnőmtől 440 km választ el, 3-szor találkoztunk, most talán gyakrabban fogunk, mert felkerültem Pestre, ami félút. xD 2012 elején kezdtünk el beszélni, és napi szinten van téma mindig.


19/L

2014. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!