Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolathoz segítség?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel távkapcsolatban élünk, immáron 2 és fél hónapja, mindketten 15 évesek vagyunk.

Nagyon szeretjük egymást, minden nap este beszélünk, hétvégéken napközben is. Még nem találkoztunk, tavaszra tervezzük a szünetre.

A probléma, hogy 2 és fél hónap alatt nos....kifogytunk a témákból. Már egy hete ezzel szenvedünk hogy nem tudunk megszólalni, szóval szeretnék segítséget kérni (lehetőleg olyanoktól, akik voltak már ilyen helyzetben,de nem gond ha nem), hogy hogyan könnyíthetünk ezen. A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. nov. 22. 20:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát úgy 230 km-re.....igazából kicsit hazudtam, mert nem fogytunk ki még annyira, csak picit már laposabbak a beszélgetések....
2014. nov. 22. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:


Hogy hogy most nem engedik a szüleitek? És tavasszal meg engedni fogják?

Nem értem.


Nincs webkam???? :O Na ez így még rosszabb, hisz még nem is láttátok egymást.


Hát sok sikert nektek! Remélem lesz belőle valami, vagy lehet, hogy jobban tennétek mind a ketten, ha ezt az egészet befejeznétek, és csak szimpla barátok maradnátok, és mindenki keresne a saját környezetében partnert magának. Mivel még fiatalok vagytok, ezért kár a drága időtöket erre eltölteni.

De ha nektek megéri, akkor oké. A ti döntésetek, a ti életetek, azt csináltok, amit akartok.

2014. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem találkoztatok, nem láttátok egymást még élőben, és ilyen hamar elfogytak a témák...ez nem kapcsolat.

Nincs webkamera? 2000Ft-ért már lehet venni.

A távkapcsolat alapból hülyeség ebben a korban. Felnőttként is csak akkor érdemes belekezdeni, ha pár hónap múlva valamelyik fél a másikhoz költözik. Itt meg a szülők még a találkozót sem engedik. Szerintem jobb lenne ha inkább csak barátok maradnátok.

2014. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
szerintem ha nagyon szeretik egymást, akkor a kapcsolatuk még nem fog tönkremenni, ki fognak tartani ha erősek:)
2014. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha tényleg igaz szerelem,akkor kitart. Nagy eséllyel nem az, és szétmennek (hiszen már most is lapos a beszélgetés), de a másik oldal sem teljesen esélytelen, sőt...Vannak tündérmesék párkapcsolatilag is. Attól, hogy velem nem történnek, még vannak XD


Amúgy webkamot vegyél...Nem drága egyáltalán.


19/L

2014. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
honnan tudtad hogy én vagyok az egyik illetékes? :)
2014. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kéretlen tanács: Addig azért ne nagyon éljétek bele magatokat, amíg nem találkoztok! Nem azt mondom, hogy majd ki fog derülni a csajsziról, hogy egy 45 éves kövér faszi, hanem mi van, ha nincs meg közöttetek a kémia?


Abban nagyon egyet értünk a többiekkel, hogy a Télapó vagy a Jézuska hozzon webcamot. Még ha nem is tudtok találkozni, egy darabig jó pótlék, hogy mozgó pixeleket tudtok nézni. (A párom a szülinapjára HD videót kapott.)


"minden nap este beszélünk, hétvégéken napközben is." Ezt úgy kell elképzelni, hogy suli/különórák/edzés után mindketten tepertek haza neten lógni, illetve hétvégén dinamittal sem lehet kirobbantani benneteket a wifi mellől? Ez esetben nem ártana valami programot szervezni és nem állandóan egymáson lógni (ez még nem távkapcsolatokban is problémát szokott okozni), mert ha nincs élmény, nem tudtok mit megosztani a másikkal. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de ha a többiek suli után elmennek megenni egy hamburgert vagy megnézik az adventi gagyisort, ne rohanjatok haza, mert a másik vár!


Ha nagyon muszáj, net előtt ülve is tudtok "közös" élményeket szerezni: pl. megnéztek egy filmet, vagy játszotok valami MMORPG-vel.


Legyetek kreatívak! ;)

2014. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!