Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás? Szakítás?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt. Mindketten tanulunk,de neki ez teljesen mást jelent mint nekem.Suli után minden nap valami szakkörön van,péntek délután is,van,hogy iskolába sincs,mert versenyen van.Emiatt sokat utazik is,van,hogy napokra elmegy.Én nem akarom hátráltatni őt a tanulmányaiban,mert büszke vagyok rá,viszont sokszor úgyérzem,hogy csak egy teher vagyok neki,bár ő azt mondja,ez nem így van. Amikor együtt vagyunk akkor minden nagyon jó,tökéletes,csak mikor külön vagyunk vagy napokig nem vagyunk együtt nekem sokszor megfordul a fejembe,hogy mással milyen lenne,gyakran gondolok más fiukra,exekre,néha azt érzem szívesen odabújnék hozzájuk.Sokszor álmodom is velük. Emellett néha olyan érzésem is van,hogy mi 2 külön világ vagyunk,és nem illünk össze.Viszont azt is tudom,hogy mikor a barátommal vagyok azt érzem,hogy vele akarom leélni az életem. Mi lenne a helyes megoldás?
2014. nov. 22. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hiába menekülsz,hiába futsz...a sorsod elő ugysem tudsz.

Mert sorsunk nekünk,vagy végzetünk...egymásért szenvedünk.

2014. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent a suli?

Inkább próbálj meg példát venni róla. Én is így csináltam, és így van értelme csinálni. Elég sok helyre eljutottam csupán ez által az országhatáron belül és azon túl is.

Miért nem mész vele te is szakkörözni? Még ha más suliba jársz is, hidd el, nem fog a tanár kizavarni, sőt örül hogy érdeklődsz. És valószínűleg a barátod is.

2014. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!