Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha páromat a barátai arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha páromat a barátai arról kérdezik h hogy nézek ki akkor miért azt feleli hogy "csinos"?

Figyelt kérdés
Láttam volt akinek írta, hogy "csinos" vagyok, volt mikor megkérdeztem és mondta h mkinek mondja h milyen csinos vagyok ecetera. De volt egy csaj akit "szép" jelzővel illetett. Engem zavar az h a barátainak csak "csinosként" emleget. számomra a csinos szó olyan jelentéktelenséget sugall. csinos akárki lehet aki jól öltözik, de szép nem. vagy rosszul hiszem? segítsetek mert pánikolok :D L21

2014. nov. 23. 10:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Azonnal szakíts vele és darabold fel egy hentesbárddal, a mocsok bunkó, csinosnak tart téged!

Egyébként értelek, jobban esne, ha szépnek hívna... de ha zavar, ezt vele kéne megbeszélned.

2014. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

nem kell támadni ecetera... xD

ha értelmeset nem tudsz írni minek írsz?

akinem nem inge...

várom a további normális válaszokat :)

2014. nov. 23. 10:50
 13/20 A kérdező kommentje:

engem nevez szépnek gyönyörűnek stb.. nem is ezzel volt a gond, hanem azzal h a barátainak nem.

az meg h exből indulok ki nem általánosítás, hanem bizalmatlan vagyok a ffiakkal szemben...

2014. nov. 23. 10:52
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne az exből indulj, inkább felejtsd el, és a jelenlegi barátoddal foglalkozz. Ezen meg teljesen felesleges rágódni, vagy ha ennyire zavar, beszéld meg vele.
2014. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

már ink nem akarom tudni mit mond rólam a hátam mögött.

köszi a választ!

2014. nov. 23. 11:01
 16/20 anonim ***** válasza:

Alapból tönkretesz egy kapcsolatot ha az ember az exekből indul ki, magyarul általánosítasz. Bizonyos dolgokat megtapasztaltál az életben, és ezt mindenki ráhúzod...


Ismerek olyan srácot, aki annyira csalódott, hogy azt mondja minden nő egy ku*va, és egyszerűen alkalmatlan egy kapcsolatra...


Te nem vagy ilyen szinten, de ne foglalkozz vele mi volt régen, mit mondott az ex mit jelentett számára a csinos szó, egyáltalán annak tartott-e.

Ő egy másik ember volt, attól még a jelenlegi barátod számára lehet te vagy az igazi élete szerelme...

2014. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha meg dögösnek nevezne, akkor az lenne a probléma.

Egy biztos, nem az eszedért szeret.

2014. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

megdöbbentem, amikor leírtad, hogy 21 éves vagy, már bocsi :D

szerintem próbálj leszokni a problémák generálásáról, ha nincs alapból. asszem ennyi a hozzáfűznivalóm.

2014. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Van bizony különbség! a csinos azt jelenti,hogy jó az alakja,esetleg jól öltözik ,azaz csinos.

A szép pedig azt ,hogy szép az arca,a feje. Néhány embernél az alak is beleszámít.

Azaz a barátod szerint jó az alakod,de a fejed nem annyira,ezért nevez csinosnak. Ha fejed lenne a szebb és az alakod rosszabb akkor azt mondaná szép lány vagy. Szerintem.. :D

2014. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
lehet...xd pedig mások szerint szép az arcom xdd
2014. nov. 23. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!