Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem tudom biztosítani a...

Ha nem tudom biztosítani a napi 2,5-3g fehérjét (maximum 2-t de azt is csak nagyon nehezen) akkor nincs is értelme elkezdeni szálkásító diétába fogni?

Figyelt kérdés
Ha szálkásításkor csak 2g fehérjét vinnék be testsúlykilónként akkor veszthetek annyi izmot hogy odáig essek vissza mint mielőtt elkezdtem a kondit?

2013. nov. 11. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, főleg a genetikától. Van aki ennyiveel lazán diétázik, másnak kevés.
2013. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így van, genetikafüggő. Én 3g-nál is rengeteg izmot vesztek, de én már örexar vagyok.:)
2013. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem :/

Honnan tudom meg majd azt hogy kevés lenne-e ez a fehérje mennyiség nekem? Ha a heti fél kiló fogyás vízből v izomból, glikogénből megy? Honnan különböztethetem meg?

2013. nov. 11. 19:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Zsírmentes testsúlyra számold ki,úgy beljebb leszel.
2013. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt látni fogod a jelentős méretvesztésből és a gyengülésből.
2013. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Félek elkezdeni, keményen dolgoztam a mostani állapotért, de sajnos ennyi húsra, tápkiegre már nem lenne pénzem. De már rám férne a zsírpucolás mert szeretném látni a tömegelés eredményét, nagyon kíváncsi lennék rá. De annak mi értelme, hogy a végeredmény ugyanúgy nézne ki mint a kezdet mert annyira lefogyok izomból is? Egyszerűen nem merem elkezdeni a diéta váltást, értitek...
2013. nov. 11. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Értjük, de elkezded, és ha sokat vesztesz izomból, akkor abbahagyod a szálkásítást.
2013. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Okés, köszi a válaszokat.

Esetleg ha mégis ne adj isten ismét kóró lennék, akkor utána könnyebben visszaszedem magamra az izmokat, mert már egyszer megvoltak, nem? :)

Am még gondolkodom rajta. Egyik haverom azt találta ki, hogy ő nem fog szálkásítani, de ő azért mert nem tud lemondani a tömegelés alatti kilengésekről, csalásokról. Viszont ez sem jó megoldás szerintem..

2013. nov. 11. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, utána gyorsan visszajön az egyszer már megszerzett izomtömeg.
2013. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
KETOGÉN DIÉTA!Ez az ami neked kell.Ott 2g fehérje játszik magas zsírbevitel mellett 0 ch-val.Írd le Drugs Bunny-nak a paramétereidet hogy megmondja pontosan mennyi zsírt vigyél be.Én 128 kilósan kezdtem 10 hete, 125 ös derékkal, napi 240 gramm fehérjével és 100 gramm zsírral(90g lenmagolaj,3 tojássárgája) és most 112-es a derekam és 118 kilós vagyok.Itt nem vesztesz zsírt ha meg van a ketózis mivel ilyenkor zsírból fedezi a tested az energia igényét.Ezt ketophan-nal tudod mérni, aprópénz, gyógyszertárakban lehet kapni
2013. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!